У Заліщицькому фаховому коледжі пройшло метоб’єднання викладачів усієї Тернопільщини

1 травня 2021 року
     Потреба сучасного суспільства у фахівцях, які вільно володіють іноземною мовою в побуті та в професійній діяльності, зумовлює необхідність пошуку нових конструктивних ідей для вирішення проблеми оптимізації й інтенсифікації навчання іноземних мов, здобування нових знань та удосконалення рівня мовної і мовленнєвої підготовки, особливо в умовах дистанційного навчання.

     Обласне методичне об’єднання викладачів іноземної мови відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземної мови закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області на тему: «Особливості впровадження дистанційного та онлайн-вивчення іноземних мов». Онлайн-семінар, у якому взяли участь понад 60 викладачів іноземних мов обласних ЗФПО, пройшов у режимі відеоконференції з використанням онлайн-платформи Google Meet.
     З вітальним словом до учасників онлайн-семінару звернулися директор Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого НУБіП України Володимир Глова та методистка Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Тернопільської області Ірина Лещик. Вони привітали учасників засідання, побажали плідної роботи та наголосили на важливості вивчення іноземних мов у сучасному світі.

     Голова обласного методоб’єднання викладачів іноземних мов ЗФПО Тернопільської області, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Оксана Вишнівська виступила із змістовною доповіддю на тему: «Ефективність традиційних та інноваційних підходів у вивченні іноземних мов в умовах дистанційного навчання».
     Студенти гуртків іноземної мови ВСП «Заліщицький коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» під керівництвом викладачів іноземної мови О. Завінської, Л. Лукавецької та С. Осадчук презентували англійською мовою цікаві віртуальні екскурсії коледжем та дендропарком.
     У своїй доповіді «Інформаційно-комунікативне освітнє середовище як ключовий чинник продуктивного навчання іноземних мов» викладач вищої категорії Галицького коледжу ім. В. Чорновола М. Ятчук розповіла про переваги використання сервісу Microsoft One Note на заняттях німецької мови.

     Викладач-методист, голова циклової комісії іноземних мов Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського Т. Мацуєва у доповіді «Підходи до формування професійної компетентності студента під час дистанційного та онлайн форматів навчання» окреслила різні методи сучасних форматів навчання, їх переваги та недоліки.
     Можливості використання навчальної платформи Moodle представила у своїй доповіді спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Чортківського медичного фахового коледжу І. Ігнацевич.
     Особливостями функціонування навчальної платформи Google Workspace та її використання на заняттях з іноземної мови поділилась викладач Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого О. Завінська.
     Детальний огляд додатку Learning Apps для проведення онлайн-занять англійської мови провела у своїй доповіді викладач вищої категорії Чортківського медичного фахового коледжу Л. Хмелик.
     Своїми власними міркуваннями про вивчення англійської мови з використанням сучасних медіаресурсів поділились студенти Бережанського фахового коледжу НУБіП України.

     На завершення приємним сюрпризом для учасників онлайн-семінару стали зворушливі привітання з прийдешніми Великодніми святами англійською та німецькою мовами від студентів Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого НУБіП України.
     Цьогорічне методоб’єднання викладачів іноземної мови проходило в режимі онлайн, але це не завадило учасникам семінару провести конструктивну та злагоджену роботу з обміну досвідом щодо впровадження дистанційного та онлайн-вивчення іноземних мов.

О. Завінська, Л. Лукавецька, С. Осадчук,
викладачі іноземної мови 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook