ВСТУП - 2025: ВАЖЛИВО ДЛЯ АБІТУРІЄНТА
Кафедра економічної кібернетики факультету інформаційних технологій НУБІП України
запрошує на навчання за спеціальністю 051 "Економіка"
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА "ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА"&ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА "ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА" ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО НАШІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ, ПРОЧИТАВШИ ТУТАБО ПОЗНАЙОМСЯ З НАШИМ ОРГАНАЙЗЕРОМ ПОДІЙ ТА НОВИН,
ДЕ Є ВІДЕО З ЖИТТЯ ФАКУЛЬТЕТУ, КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ПРО ВСТУП НА НАВЧАННЯ
ТА ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ПИТАННЯ ІТ_NUBIP_Organaizer
Активізація ринкових перетворень в Україні та світі визначило значну популярність спеціальності 051 "Економіка". Роботодавці висувають високі вимоги до фахівців за даним напрямом роботи. До його навичок вже органічно входять вміння використовувати сучасне програмного забезпечення, засоби цифрової комунікації та навіть мови комп’ютерного програмування. Серед типових вимог до працівників на посадах "Економіст", "Економіст-аналітик" , "Фінансовий аналітик" тощо за даними work.ua, rabota.ua та hh.ua виступають наступні: просунутий Microsoft Excel, SQL, 1C. Бажана наявність професійних знань наступних інструментів (особливо для посад "Бізнес-аналітик" та інших "просунутих" економістів): R або Python, системи BI (Power BI, Tableau, тощо).Національний університет біоресурсів і природокористування може дати необхідні знання та навички, щоб стати успішним!
Кафедра економічної кібернетики факультету інформаційних технологій НУБІП України
запрошує на навчання за спеціальністю 051 "Економіка"
АБО ПОЗНАЙОМСЯ З НАШИМ ОРГАНАЙЗЕРОМ ПОДІЙ ТА НОВИН,
ДЕ Є ВІДЕО З ЖИТТЯ ФАКУЛЬТЕТУ, КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ПРО ВСТУП НА НАВЧАННЯ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО СТУДЕНТА. Викладачі надають офлайн та онлайн консультації щодо викладеного матеріалу. Найкращі студенти отримують рекомендації для подальшого працевлаштування та ще під час навчання можуть бути працевлаштовані за сприяння ради роботодавців факультету. Керівництво використовує сучасні підходи у роботі зі студентами, думка яких завжди важлива та бажана.
ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО. Знання та вміння надають можливість роботи в різних сферах економіки без здобування додаткової дорогої освіти і перепідготовки. Згідно даних BusinessInsider та Forbes даний фах входить в топ-10 затребуваних та високооплачуваних професій майбутнього (Management analysts, Market research analysts, Financial managers).
МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ. НУБіП України пропонує безкоштовне навчання за будь-яким фахом для вступників, які мають достатній конкурсний бал на загальних умовах, підтримує тих, хто належить до соціальних категорій, гарно навчається.
ЗРУЧНІ УМОВИ КОНТРАКТУ. Для студентів, що навчаються за кошти фізичних (юридичних) осіб, є можливість платити за навчання частинами.
КВАЛІФІКОВАНИЙ СКЛАД ВИКЛАДАЧІВ. Навчання забезпечують викладачі, які мають великий професійний досвід та міжнародну практику. ЗВО входить в топ-10 кращих ЗВО України та в 3-ку кращих в місті Києві.
СУЧАСНЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В НАВЧАННІ. Сучасні навчальні аудиторії, серед яких 98% забезпечені мультимедійною та комп'ютерною технікою. На території навчальних корпусів є постійний вільний доступ до Wi-Fi. Для студентів доступна цифрова бібліотека. Навчальний процес забезпечений на 95% електронними освітніми курсами на базі навчального порталу, який обслуговує саме факультет ІТ. Портал надає доступ до навчальних матеріалів 24/7 і дозволяє здобувати знання в межах зручного для студентів часу, темпу освоєння викладеного матеріалу та їх здібностей, крім того слідкувати за прогресом у навчанні за допомогою електронного кабінету “Журнал оцінок”.
СПІВПРАЦЯ ФАКУЛЬТЕТУ З МІЖНАРОДНИМИ ІТ- КОМПАНІЯМИ. Студенти навчаються та отримують сертифікацію на базі Microsoft Imagine Academy, Cisco Academy, центру компетенцій 1С, які функціонують на факультеті, а також використовують у навчальному процесі Google Academy. Всім студентам надається обліковий запис в MS Office 365,безкоштовне ліцензійне ПО.
НАВЧАННЯ І ПРАКТИКА ЗА КОРДОНОМ. Наші студенти навчаються і стажуються у відомих закордонних ЗВО, а також проходять виробничу практику в провідних європейських компаніях.
МОЖЛИВІСТЬ ЗДОБУТТЯ ДРУГОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ. Студенти мають можливість здобуття 2-ї вищої освіти за ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр», паралельно навчаючись за вже попередньо обраною спеціальністю.
ДОЗВІЛЛЯ ТА САМОРОЗВИТОК. На базі НУБіП України є курси підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з анг. мови по заверденню яких можна скласти міжнародний екзамен, що підтвердить рівень володіння англійською мовою. Також в НУБіП функціонує власна автошкола, а також кафедра військової підготовки.
НАСИЧЕНЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ. Тут можна здійснити дослідження в лабораторіях факультету та прийняти участь у міжнародних конференціях, всеукраїнських конкурсах, брейн-рингах, відвідати мастермайнди, воркшопи, тренінги, семінари від представників бізнес-структур, науковців-практиків, вдосконалити лідерські здібності у студорганах самоврядування, займатися в спорткомплексі (волейбол, баскетбол, футбол, важка та легка атлетика, теніс, фітнес, аеробіка, карате), реалізувати творчі здібності (танці, спів, театральне мистецтво, КВК), пройти курси у власній автошколі НУБіП на пільгових умовах.
ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ. Студенти та співробітники за доволі демократичними цінами мають можливість відпочити у спортивно-оздоровчому таборі на березі Чорного моря.
РОЗТАШУВАННЯ. Базовий підрозділ ЗВО та територія студмістечка знаходиться поряд унікальної мальовничої природи: власного ботсаду, парку ім. Рильського та голосіївських озер і лісу.
ЖИТЛО. Всі іногородні студенти 100% будуть поселені в гуртожиток, які знаходяться в 15-20 хв пішої ходьби від навчальних корпусів. Орієнтована місячна вартість проживання в гуртожитку становить лише 520 грн.
РІВНІ ОСВІТИ, ЗА ЯКИМИ КАФЕДРА Є ВИПУСКОВОЮ
Серед спеціальностей, освітніх програм соціально-економічного спрямування економічна кібернетика та цифрова економіка є найпрестижнішими, оскільки фахівці професійно володіють знаннями із правильного розуміння і ефективного використання управління будь-якими соціально-економічними системами, що формується на знаннях із економіки, математики, моделювання процесів діяльності, програмування та комп’ютерних інформаційних технологій. Досягнення необхідного рівня знань принципів і практичних прийомів управління будується на знаннях з проектного управління, що необхідно для позитивного впливу на економічний розвиток національної економіки, бізнесу і суб’єктів господарювання, та особливо актуально в умовах розвитку мережі Internet, технології яких впливають на розвиток і впровадження WEB-технологій в системи управління діяльності як державних так і бізнесових структур. Таким чином унікальність та фундаментальність даної освітньої програми забезпечує підготовку сучасного економіста-аналітика та економіста-інформатика, який володіє технологією проектування, моделювання, аналізу бізнес-процесів, програмування та сучасними комп’ютерними технологіями для вирішення економічних завдань.
- ОС «БАКАЛАВР». Кафедра економічної кібернетики забезпечує підготовку фахівців за спеціальністю «Економіка»:
- освітньою програмою «Економічна кібернетика» (денна та заочна форма навчання).Термін навчання: для встуників із повною середньою освітою - 3 роки 10 місяців. Навчальна програма бакалавра складається з наступних блоків: базової економічної підготовки (економічна теорія, міжнародна економіка, маркетинг, менеджмент, фінанси, бухгалтерський облік), економіко-математичного моделювання (економетрика, імітаційне моделювання, управління проектами, моделювання економіки, методи прийняття рішень (у т.ч. data mining), нейронні мережі, комп’ютерні технології (ІС в управлінні, web-дизайн та web-програмування, електронна комерція, інформаційний бізнес, технології проектування баз даних).
ПЕРЕВАГИ ОПП "ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА"
ПОЄДНАННЯ ЗНАНЬ З ЕКОНОМІКИ, БІЗНЕС-АНАЛІЗУ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ПЕРЕВАГИ ОПП "ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА"
НОВА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА, ЩО Є ВІДПОВІДАЄ СЬОГОДЕННИМ ПОТРЕБАМ
Нова спеціальна вища освіта в області цифрової економіки з акцентом на знаннях та вміннях фахівця вирішувати складні нетривіальні задачі, пов’язані із інформатизацією в бізнес-структурах, а також проводити інноваційну діяльність в умовах цифровізації виробництва (програма враховує специфіку впровадження інформаційних систем і технологій в управлінні. підприємствами).Освітня програма з акцентом на поглиблених теоретичних і практичних фахівця в галузі інформаційно-комунікаційних технологій, комп’ютерного моделюванння, веб-аналітики та Data Analysis в умовах цифровізації всіх сфер діяльності. Завершивши навчання на освітній програмі можна зайняти посаду менеджера у сфері надання інформації, інформаційного аналітика, веб-аналітика, системного аналітика, менеджера з інформаційних технологій, аналітика з комп'ютерних комунікацій, аналітика комп'ютерних систем, SEO-оптимізатора тощо.
__________________________________________________________________________
АКТУАЛЬНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В БУДЬ-ЯКИХ СФЕРАХ ДІЯЛЬНОСТІ
Підготовка фахівців, що базується на використанні інформаційно-комунікаційних та цифрових технологій, знаннях нових інформаційних технологій із застосуванням Інтернету речей, Data mining, штучного інтелекту, цифрових смарт-технологій.
__________________________________________________________________________
ПРІОРІТЕТНИЙ НАПРЯМ РОЗВИТКУ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ
Освітня програма «Цифрова економіка» створена на основі Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки, що затверджено Кабінетом Міністрів України 17.01.2018 р.
НАВЧАННЯ ОЧИМА ВИПУСКНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ
ДЕТАЛІ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ
Правила прийому
ОС "Бакалавр" (на базі повної середньої освіти)
Інструкція зі вступу:
ОС "Бакалавр" (на базі ОС "Молодший спеціаліст")
Інструкція зі вступу:
ОС "Магістр"
Інструкція зі вступу від МОН України:
Інструкція зі вступу від НУБіП України:
Графік вступних випробувань для вступників на ОС "Магістр":
ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ КОНСУЛЬТАНТИ ЗІ ВСТУПУ
Харченко Володимир Віталійович, завідувач кафедри, гарант освітньої програми “Цифрова економіка” - +380501717528,Клименко Наталія Анатоліївна, доцент кафедри, гарант освітньої програми “Економічна кібернетика”, голова фахової комісії за освітньою програмою на ОС “Магістр” – +380677653716Галаєва Людмила Валентинівна, доцент кафедри, відповідальний секретар за освітніми програмами на ОС “Бакалавр” в приймальній комісії – +380989056395Костенко Інна Сергіївна, доцент кафедри, відповідальна за ЄДЕБО на факультеті - +380633285201
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ КОЖНОГО - ДОЛУЧАЙСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ
(клацай на кнопку та задавай нам питання, домовляйся про зустріч вже зараз)
Your dream is real