Відбулося засідання Ради заслужених вчених НУБіП України

29 листопада 2012 року

22 листопада 2012 року відбулось перше засідання Ради заслужених вчених Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Створення Ради заслужених вчених – важлива подія у житті університету, адже її робота спрямована на вирішення найактуальніших проблем розвитку наукової, дослідницької, навчальної та інноваційної діяльності. До складу Ради увійшли заслужені вчені, послідовники провідних наукових шкіл університету. У перспективі планується тісна співпраця з Радою молодих вчених НУБіП України з метою підтримки молодих талановитих науковців-дослідників.

Очолив Раду заслужених вчених академік НААН України, д-р екон. наук, проф., завідувач кафедри аграрної соціології та розвитку села В.К. Терещенко, секретарем Ради обрано канд. с.-г. наук, с. н. с., начальника науково-дослідної частини А.М. Білоуса.

Урочисте зібрання привітав ректор університету, Герой України, академік НАН України та НААН України Д.О. Мельничук та виступив з науковою доповіддю «Біохімія як наука про походження і розвиток живого світу».

Учасники засідання, надихнувшись спілкуванням з однодумцями, розійшлися, сповнені новими ідеями, енергією та бажанням творити нові звершення, а ми чекатимемо на наступні засідання Ради, на яких будуть розглядатись наукові доповіді на актуальні теми сьогодення.


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook