Сторінка магістра

Вступ 2019 року

Вступ 2020 року

Вступ 2021 року

Вступ 2022 року

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Вступ 2019 року

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Вибірковий блок професійного спрямування «Відтворення лісів та лісових меліорацій»

  1. Горицький Максим Геннадійович
  2. Горицький Олександр Геннадійович
  3. Заєць Катерина Михайлівна
  4. Крикун Віталій Вадимович
  5. Кучерявий Роман Олегович
  6. Павлова Аліна Сергіївна
  7. Пащук Дмитро Віталійович
  8. Поторась Святослав Володимирович
  9. Садовий Микола Петрович
  10. Харченко Сергій Сергійович
  11. Шавконюк Віталій Ігорович
  12. Юрчук Павло Валерійович

Вибірковий блок професійного спрямування «Менеджмент лісових ресурсів та лісовпорядкування»             

  1. Баженов Іван Миколайович
  2. Биченко Володимир Володимирович
  3. Кривенко Юлія Василівна
  4. Куцкий Вадим Олегович
  5. Царик Дмитро Олександрович

Вибірковий блок професійного спрямування «Захист лісу»

  1. Бабич Юрій Юрійович
  2. Бойко Віталій Ігорович
  3. Болюх Андрій Юрійович
  4. Власенко Андрій Олександрович
  5. Грицишин Михайло Вікторович
  6. Долід Олександр Леонідович
  7. Заєвський Владислав Леонідович
  8. Коречко Сергій Анатолійович
  9. Крикун Борис Русланович
  10. Легкий Василь Віталійович
  11. Литвиненко Володимир Сергійович
  12. Мусіяка Роман Борисович
  13. Олексієвець Олександр Андрійович
  14. Сизоненко Олексій Андрійович
  15. Сніцар Владислав Романович
  16. Сосновчик Олександр Олександрович

 

Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»

Вибірковий блок професійного спрямування «Декоративне розсадництво»

  1. Бабин Олександр Русланович
  2. Борисенко Анна Сергіївна
  3. Гунько Світлана Олександрівна
  4. Дерій Андрій Андрійович
  5. Жигало Катерина Богданівна
  6. Лисак Ірина Сергіївна
  7. Лонська Яна Валеріївна
  8. Обловацька Юлія Сергіївна
  9. Сошенська Наталія Михайлівна

Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтне будівництво»

  1. Галабіцька Христина Михайлівна
  2. Жолобецька Дарина Василівна
  3. Масляна Аліна Віталіївна
  4. Медведчук Ігор Миколайович
  5. Поліщук Світлана Миколаївна
  6. Приходько Дар`я Олександрівна
  7. Рибалко Антон Олександрович
  8. Сорока Кристіна Володимирівна
  9. Степанова Ірина Андріївна
  10. Ульяницька Наталія Романівна

Вибірковий блок професійного спрямування «Екодизайн міського середовища»

  1. Босик Валентина Леонтіївна
  2. Бугаєвська Анастасія Олександрівна
  3. Волощук Аліна Олександрівна
  4. Жураківський Богдан Іванович
  5. Ковальчук Катерина Романівна
  6. Ковальчук Тетяна Олександрівна
  7. Остап`юк Марія Василівна
  8. Русанюк Руслана Василівна
  9. Сисоєва-Канга Ольга Олександрівна

Спеціальність 187 «Деревообробні та меблеві технології»

  1. Бухало Вадим Михайлович
  2. Кудояр Алла Андріївна
  3. Омельчук Владислав Анатолійович
  4. Охоцький Сергій Дмитрович

 

 

Вступ 2020 року

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Вибірковий блок професійного спрямування «Відтворення лісів та лісових меліорацій»

1. Андреїшин Владислав Олександрович
2. Вергелес Олександр Сергійович
3. Вознюк Артем Вікторович
4. Дмитренко Марина Олексіївна
5. Дорош Андрій Віталійович
6. Єрмійчук Андрій Миколайович
7. Костенко Олександр Миколайович
8. Костюк Олексій Віталійович
9. Котляр Володимир Ігорович
10. Кузьо Андрій Миколайович
11. Листопад Вадим Сергійович
12. Літвінов Дмитро Костянтинович
13. Макаревич Тарас Миколайович
14. Оліфер Богдан Миколайович
15. Поясник Оксана Мирославівна
16. Романович Андрій Андрійович
17. Селюк Андрій Васильович
18. Сухомлин Юрій Володимирович
19. Тарасюк Володимир Олександрович
20. Фарисей Андрій Сергійович
21. Фесюк Максим Олександрович

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Менеджмент лісових ресурсів та лісовпорядкування»

1. Бондар Геннадій Сергійович
2. Данилюк Владислав Петрович
3. Дмитрук Михайло Едуардович
4. Домницький Олександр Валентинович
5. Запорожець Карина Юріївна
6. Конончук Руслан Вікторович
7. Леспух Неоніла Володимирівна
8. Липова Ангеліна Сергіївна
9. Лісовський Олександр Олександрович
10. Панасюк Олеся Андріївна
11. Ратушний Микола Андрійович
12. Цьохла Сергій Васильович
13. Чугай Євгеній Олександрович

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Forest Management in Eastern Europe»

1. Величко Володимир Олександрович
2. Міщенко Ігор Ігорович
3. Павлюченко Владислав Андрійович
4. Святко Яків Сергійович
5. Шилін Богдана Сергіївна
6. Тюска Роман Олександрович

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Практичне лісівництво та мисливствознавство»

1. Васильківський Олексій Володимирович
2. Гірич Павло Романович
3. Кабалюк Іван Олександрович
4. Клівак Роман Олександрович
5. Коломієць Ілля Станіславович
6. Крапівних Олександр Олександрович
7. Кузьмук Катерина Олександрівна
8. Макаревич Олексій Юрійович
9. Мельничук Назар Юрійович
10. Петренко Денис Вікторович
11. Сарич Юлія Володимирівна
12. Скляр Віталій Павлович
13. Скумін Василь Олександрович
14. Тосунова Крістіна Джемаліївна
15. Федчик Ярослав Віталійович
16. Шолудченко Юрій Сергійович
 

Вибірковий блок професійного спрямування «Охорона та захист лісу»

1. Гарбар Андрій В`ячеславович
2. Калинка Ігор Михайлович
3. Королевський Сергій Вікторович
4. Кошовий Владислав Валерійович
5. Молодоженя Артем Юрійович
6. Нестерук Олександр Валентинович
7. Ольховик Микола Анатолійович
8. Онісковець Анатолій Олександрович
9. Опанасенко Віталій Юрійович
10. Панченко Володимир Андрійович
11. Ратушний Сергій Миколайович
12. Скакун Вадим Вікторович
13. Якимовський Анатолій Анатолійович

 

Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»

Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтне будівництво»

1. Волощенко Олександра Сергіївна
2. Гармаш Олеся Віталіївна
3. Гунько Олена Олександрівна
4. Гусак Юлія Василівна
5. Кашира Крістіна Євгеніївна
6. Ковтун Віра Володимирівна
7. Лук`янчук Вікторія Вікторівна
8. Матвійчук Валерія Леонтіївна
9. Матушевич Ганна Олександрівна
10. Мельничук Василь Васильович
11. Міщук Тетяна Віталіївна
12. Пацьора Наталія Володимирівна
13. Плахотніченко Олена Сергіївна
14. Романь Віталій Михайлович
15. Тягній Катерина Вячеславівна
16. Хоменко Аліна Олександрівна
17. Штерн Марія Борисівна

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтна архітектура»

1. Андрюшина Євгенія Володимирівна
2. Григоренко Іван Вадимович
3. Демченко Дарія Євгеніївна
4. Іващик Уляна Сергіївна
5. Карпенко Єлизавета Олегівна
6. Митяй Владислав Валентинович
7. Міщенко Марина Анатоліївна
8. Мурга Світлана Миколаївна
9. Новачок Наталія Борисівна
10. Ткаченко Маргарита Володимирівна
11. Яценко Наталія Олегівна

 

Спеціальність 187 «Деревообробні та меблеві технології»

1. Бабійчук Дмитро Юрійович
2. Касянчук Іван Олександрович
3. Колосвєтов Олександр Євгенійович
4. Михайленко Андрій Миколайович
5. Нечипоренко Богдан Вікторович
6. Палівода Олег Богданович
7. Топчанюк Дмитро Віталійович
8. Цирулик Сергій Анатолійович

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook