Переможниця Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН Інна Товкун обирає НУБіП: «Мрію стати хорошим журналістом і принести користь своїй країні»

16 липня 2018 року
НУБіП України

 

Звідки Ви дізналися про НУБіП?
Вперше інформацію про Національний університет біоресурсів і природокористування я знайшла в інтернеті, коли ознайомлювалася з переліком вищих закладів освіти України. А після участі в конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, я отримала запрошення на День відкритих дверей в НУБіП. Університет мені дуже сподобався: упорядкована територія, зручне розташування корпусів, є всі можливості для самореалізації.

Чому Ви обрали саме спеціальність «журналістика»?
Я легко знаходжу спільну мову з людьми, люблю подорожувати та дізнаватися нове. Тому вважаю, що мені буде дуже цікаво та комфортно навчатися і працювати за спеціальністю «журналістика».

Чим Вас приваблює професія журналіста?
Професія журналіста дає можливість реалізувати себе в житті та має багато плюсів:

 • - зустрічі з цікавими людьми;
 •  - удосконалення рідної мови та спілкування іноземними;
 •  - подорожі різними куточками України та світу;
 •  - доступ до нової інформації;
 •  - можливість поширення правдивої інформації;
 •  - залучення до діалогу різних верств населення;
 •  - ініціювання та реалізація нових проектів.
 •  
 • Якою Ви бачите місію журналіста в суспільстві?
  Сьогодні ми не уявляємо наше життя без журналістів. Вони все частіше працюють задля покращення нашого життя. Журналіст – посередник між подіями, які відбуваються на нашій планеті, і народом, який прагне отримати цю інформацію.

  Змалюйте портрет журналіста сучасності.
  Сучасний журналіст є комунікабельною, чесною, відкритою і, головне, освіченою особистістю. Він володіє українською мовою, може писати тексти, брати і давати інтерв’ю, керувати аудиторією. Це людина, яка вміє працювати швидко, без затримки. Журналіст сучасності завжди готовий провести дискусію та відстояти власну точку зору. Але водночас він часто ризикує та потрапляє в небезпечні ситуації. Сьогодні, коли на сході України відбуваються такі тяжкі для всіх нас події, кожного журналіста, який працює в зоні АТО, можна впевнено вважати патріотом, відданим своїй справі.

  Які маєте досягнення?

  -  У 10 класі почала навчатися в Переяслав-Хмельницькому міському відділенні МАН та стала членом Київської обласної Малої академії наук учнівської молоді. У 2017 році я посіла І місце на міському та ІІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту (секція «Українська література»). У 2018 році посіла І місце на міському та ІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН (секція «Журналістика»).

  -  У 2015 році з відзнакою закінчила навчання в дитячій музичній школі імені П. Сениці (клас фортепіано).

  -  Вісім років займаюся хореографією в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Отримала звання «інструктора». Наш колектив – постійний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У 2017-2018 рр. ми посіли ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…», І місце на всеукраїнському фестивалі мистецтв «Зоряна Брама», І місце на міжнародному фестивалі-конкурсі «Соняшник», ІІ місце на всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – це ти!», І місце на всеукраїнському конкурсі танцю «Go Up Fest».

  Про що мрієте і де плануєте працювати у майбутньому?
  Два роки я обіймаю посаду президента ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Цього навчального року мене обрали головою Міської Ради Дітей Переяслава (орган міського учнівського самоврядування). Мені подобається організовувати роботу разом з дітьми-лідерами нашого міста. У майбутньому, ставши професійним журналістом, я мрію започаткувати та реалізувати нові соціальні, патріотичні, екологічні, правові проекти для молоді. Я матиму можливість ближче познайомитися і порівняти рівень життя, навчання, організацію дозвілля, вибір професії, ставлення до однолітків, родинні зв’язки молоді України та інших країн. Я мрію здобути вищу освіту і стати хорошим журналістом. Я не люблю давати пустих обіцянок і говорити високопарні слова, але я дійсно хочу своєю майбутньою професійною діяльністю принести користь своєму місту, своїй країні, хочу допомогти молоді залишатися щасливими та затребуваними у своїй державі.

   

  Розмовляла доцент кафедри журналістики 
  та мовної комунікації, доктор філологічних наук 
  Тетяна Семашко

 
 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook