УЧАСТЬ НУБІП УКРАЇНИ У 16-МУ УКРАЇНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ЯКОСТІ

13 жовтня 2011 року
Національний університет біоресурсів і природокористування України прийняв участь у 16-му Українському національному конкурсі якості, ініціаторами якого виступають Українська асоціація якості та Український союз промисловців і підприємців. Конкурс проводиться за підтримки Кабінету міністрів України та Європейської організації якості.
16 рік поспіль кращі компанії України,будь-якої форми власності та сфери діяльності, змагаються за визнання ділової досконалості. Серед призерів Українського національного конкурсу якості минулих років такі компанії, як ВАТ “АрселорМіттал Кривий ріг”, ДП “Іллічівський морський торгівельний порт”, Головне управління державної служби України; Виконавчий комітет Української міської ради, ЗАТ “Оболонь”, ТОВ “Тульчинка”, Національний авіаційний університет та багато інших.
Український національний конкурс якості побудований на моделі досконалості Європейського фонду управління якістю (EFQM), яка визначає, що досконалість – передова практика управління організацією та досягнення результатів, що ґрунтується на наборі фундаментальних концепцій:
- орієнтація на результат;
- концентрація уваги на споживачах;
- лідерство та послідовність цілей;
- управління через процеси та факти;
- залучення персоналу;
- постійне вдосконалення та інновації;
- взаємовигідне партнерство;
- корпоративна соціальна відповідальність.
 
За наказом ректора до конкурсної комісії були представлені матеріали щодо функціонування та ефективності діючої в університеті системи менеджменту якості, яка охоплює усі сфери життєдіяльності ВНЗ. Протягом 3-х днів в НУБіП України працювала група експертів, яка перевіряла достовірність наданих матеріалів та оцінювала фактичний стан системи менеджменту якості Національного університету біоресурсів і природокористування.
У перший день візиту експертів відбулися зустрічі із керівниками різних рівнів:
- ректором університету;
- проректором з наукової та інноваційної діяльності;
- проректором – головним вченим секретарем;
- проректором з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності;
- директором ННЦ міжнародної діяльності;
- директором центру кадрового забезпечення;
- начальником планово-фінансового центру;
- начальником відділу управління якістю.
            Другий день візиту експертів розпочався зустріччю із споживачами освітніх послуг університету – студентською організацією НУБіП України. Протягом дня експерти відвідували структурні підрозділи та спілкувалися із представниками університету:
- УННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення;
- ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи;
- науково-дослідної частини;
- деканату педагогічного факультету;
- навчальної частини;
- ННІ післядипломної освіти;
- ННІ рослинництва, екології та біотехнологій;
- ННІ лісового та лісово-паркового господарства;
- ННІ ветеринарної медицини і безпеки продукції тваринництва;
- ННІ бізнесу.
            Наприкінці візиту, як і передбачала робоча програма, експерти Українського національного конкурсу якості відвідали Українську лабораторію якості і безпеки продукції АПК.
            Підсумкова нарада була проведена під час засідання вченої ради НУБіП України, де група експертів оголосила попередні результати – спостереження та висновки, які було зроблено під час візиту, щодо ділової досконалості університету. Остаточні результати будуть оголошені конкурсною комісією 10 листопада 2011 року під час проведення Європейського тижня якості.
 
Начальник відділу управління якістю,
І. Тавлуй
 
 
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook