Професійна орієнтація в загальноосвітніх закладах Житомирщини

1 березня 2017 року
м. Радомишль

     28 лютого та 1 березня 2017 року було проведено профорієнтаційні заходи в місті Радомишль Житомирської області серед школярів 11 класів загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. І. Самоплавського, Радомишльської гімназії №2, загальноосвітньої школи I-III ступенів №3,  загальноосвітньої школи № 5 ім. В. Чорновола та ліцею № 1 ім. Т. Г. Шевченка.

 

 

     Школярі отримали змістовну інформацію про умови вступу до НУБіП України, навчальний процес на факультеті аграрного менеджменту, участь у програмах академічних обмінів з кращими європейськими університетами-партнерами, можливості розвитку творчих та спортивних здібностей, перспективи працевлаштування в провідних українських та зарубіжних аграрних компаніях. Учням були роздані інформаційні матеріали про університет, зокрема факультет аграрного менеджменту.

     Крім одинадцятикласників вдалось поспілкуватися з директорами навчальних закладів та педагогічним колективом. В ході зустрічей були обговорені питання взаємовідносин з подальшим укладенням договорів про співробітництво.

 
Секретар деканату факультету
аграрного менеджменту Л. Карпенко

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook