Діяльність студентського наукового гуртка "Селекціонер генетик" в 2020-2021 рр.

4 січня 2024, 16:02

Засідання присвячене 114 річчю  з дня народження В. М. Ремесла   (10.02.2021)

 

Захист гуртківцями магістерських робіт  (21.12.2020)

 

Щорічна постерна конференція магістрів-гуртківців (25.11.2020)

     25 листопада на кафедрі генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського у он-лайн режимі відбулась постерна конференція магістрів-селекціонерів другого року навчання, на якій було представлено результати їх досліджень за період навчання. Для участі у наукових дискусіях Стрілець Максим. Представив доповідь на тему: Продуктивний та адаптивний потенціал сортів та ліній пшениці м’якої озимої в умовах ННЦ «Інститут землеробства НААН» України. До конференції також приєднались студенти молодших курсів, члени гуртка "Селекціонер генетик".

     Максим Стрілець представив доповідь на тему: продуктивний та адаптивний потенціал сортів та ліній пшениці м’якої озимої в умовах ННЦ «Інститут землеробства НААН» України.

     Ірина Шпакович представила роботу на тему: вивчення частоти гаплоіндукції для різних геноплазм кукурудзи.

     Олександр Ніколаєнко представив доповідь на тему: віддалена гібридизація в селекції злакових трав в умовах ННЦ  «Інститут землеробства НААН».

     Надія Обідняк представила доповідь на тему: використання насичуючих схрещувань в селекції люцерни посівної для підвищення врожайності.

     Сергій Ковальчук представив доповідь на тему: господарсько-біологічна характеристика сортів ріпаку озимого у конкурсному сортовипробуванні в «ННЦ Інститут землеробства».

     Олександр Крюков представив доповідь на тему: виробниче випробування сучасних губридів кукурудзи в умовах ТОВ «УБА-Агровіт».

     Доповідачі ознайомили присутніх із новітніми методами створення вихідного матеріалу кукурудзи, особливостями селекційного процесу та виробничого випробування пшениці озимої, ріпаку озимого та гібридів кукурудзи, процесом створення нових міжродових та міжвидових гібридів кормових культур.

 

 

Проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук та майбутніх селекціонерів в рамках профорієнтаційної роботи гуртка (08.11.2020) 

 

 

 

Студенти гуртківці покращують свої практичні знання на селекційних розсадниках кафедри в агрономічній дослідній станції  (30.09.2020)

 

 

Участь гуртківців у дні поля  "Іноваційні досягнення нуково-дослідних установ НААН із селекції кукурудзи, сої, технічних та лікарських культур " (10.09.2020)

 

 
 

Гуртківці на VI Міжнародній науково-практичній конференції "Hemp Innovations 2020"  (03.09.2020)

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook