Якісна профорієнтація – шлях до реалізації ступенеовї системи підготовки фахівців

17 лютого 2024 року
  12 лютого 2024 року в рамках реалізації плану профорієнтаційної роботи відбулася зустріч Олександра Синявськогокандидата технічних наук, доцента кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій НУБіП України зі студентами випускних груп спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка і 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології ВСП «Ніжинський фаховий коледж НУБіП України».
  Представник ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження базового університету детально поінформував майбутніх випускників коледжу щодо освітніх програм, за якими вони мають можливість продовжити навчання за ОС «Бакалавр» на базі Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України. Також присутні отримали ґрунтовне роз’яснення щодо особливостей вступної компанії 2024 року, а саме: про обов’язкову наявність позитивних результатів складання ЗНО або НМТ для подачі документів на конкурсну пропозицію на основі ОС «Фаховий молодший бакалавр». Під час розмови Олександр Синявський навів приклади минулорічних прохідних балів при вступі на місця державного замовлення з відповідних спеціальностей.
  Студенти четвертих курсів цікавилися визначенням конкурсного балу при вступі; можливостями проживання і соціально-побутовими умовами у студентських гуртожитках; матеріально-технічною базою спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у ННІ тощо.
  Зустріч була змістовною і цікавою, на всі поставлені запитання студенти отримали вичерпні відповіді та несуперечливі відомості щодо переваг і можливостей навчання в НУБіП України. Крім того, виявили інтерес і бажання після закінчення коледжу продовжити навчання в ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження базового університету.

  Вдалий вибір професії – одна з головних складових і умов становлення особистості, усвідомлення своєї значимості в соціумі. Тому актуальним є питання цілеспрямованого впливу на процес професійного самовизначення випускників.

 
Наталія Соломко,
голова циклової комісії з електроенергетики

та систем автоматизації 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook