У гуртожитку №6 відбулася виховна година серед мешканців факультету ветеринарної медицини

14 лютого 2024 року
ФВМ НУБіП України
   13 лютого 2024 року у читальному залі гуртожитком №6 відбулася виховна година серед здобувачів вищої освіти факультету ветеринарної медицини, щодо безпеки життєдіяльності та поводження під час тривоги, правил проживання і поведінки у гуртожитках НУБіП України, санітарного стану кімнат і місць загального користування, а також обговорення різних проблем, які стосувалися проживання здобувачів у гуртожитку.

   На зборах були присутні заст. декана з навчально-виховної роботи факультету ветеринарної медицини Тарас Савчук, вихователі гуртожитку Юрій Масалович і Роман Бокотько, завідувач гуртожитку Тетяна Василевич та голова студентської ради гуртожитку Іван Главіцький.

   Заст. декана з навчально-виховної роботи Тарас Савчук доніс до присутніх інформацію щодо поводження під час тривоги. Закликав мешканців не нехтувати сиреною, а обов’язково спускатися в укриття, яке обладнане відповідно до вимог. Звернув увагу здобувачів вищої освіти на правила особистої гігієни, дотриманні правил проживання у гуртожитках НУБіП України, поведінки та лексики. Закликав студентів допомагати один одному та Збройним силам України.
   Нагадав студентам, що незважаючи на ситуацію в Україні, ректорат, деканат, дирекція студентського містечка і адміністрація гуртожитку робить максимум, щоб покращити умови проживання студентів.

   Завідувач гуртожитку Тетяна Василевич наголосила на підтримці порядку, побутового комфорту і естетики на території не тільки університету, а й гуртожитку, кімнати, та нагадала мешканцям про економію електроенергії, води і газу.

   Мешканці гуртожитку, поставили ряд питань та отримали чіткі, лаконічні і аргументовані відповіді на них.

   Усім міцного здоров’я і мирного неба над головою.

Ми переможемо!
Слава Україні!

Тетяна Василевич,
завідувач гуртожитку №6

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook