Аквабокси запрацювали в гуртожитках № 6, 8, 11

7 грудня 2023 року
  Покращення соціально-побутових умов для мешканців гуртожитків є першочерговим завданням ректорату. Ректор університету, Станіслав Ніколаєнко, зосереджує роботу не лише на проведенні капітальних і косметичних робіт в житлових кімнатах та місцях загального користування, а й нарощенні матеріально-технічної бази і на надважливому – впровадженні новітніх технологій в процес життєдіяльності гуртожитків.

  Для комфорту студентів університету, в гуртожитках №6 (вул. Ю. Здановської, 65), №8 (вул. Еллана Блакитного, 8), №11 (вул. Горіхуватський шлях, 7Б) розпочали роботу аквабокси з подачі якісної питної води! В основі аквабоксів – сучасне обладнання з дев҆ятиступеневим очищенням води.

  За статистичними даними, людина в середньому випиває 2,1 л. води в день – відповідно ходить по воду 3-4 рази на тиждень. Таким чином, студенти зможуть економити 30-40 хвилин свого часу на тиждень, завдяки набору питної води в автоматі, який знаходиться безпосередньо в холі гуртожитку. Якщо розглядати варіант набору води у бюветі, який розташований, приблизно, у 25 хвилинах часу ходьби від гуртожитку тільки в одну сторону, студенти будуть економити 200 хвилин свого часу на тиждень, присвячуючи його навчанню, власним хобі або відпочинку. Вода – це те, без чого ми не уявляємо нашого життя, тож встановлення таких апаратів є вдалою ініціативою для наших мешканців!
  З аквабоксу студенти мають змогу набирати очищену воду, кристалічно чисту, що не містить хлору, органічних сполук, бактерій, осаду та важких металів. З найвагоміших переваг є вартість за 1 літр – 1,80 грн. та здійснення оплати у безготівковій формі.

  «Встановлення та документальне оформлення аквабоксів зайняло доволі багато часу, але завдяки злагодженій роботі задіяних відділів підпорядкованих службі проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадима Ткачука, отримала позитивні відгуки студентів та їхні щасливі обличчя» – ділиться Максим Лазаріді, заступник директора студентського містечка, який супроводжував цей проєкт від початку та до завершення.

  Таким чином, завдяки установці апаратів з водою студенти будуть отримувати доступ до якісної питної води, більше комфорту, економити свій час та потенційно покращуватимуть власну успішність у навчанні в університеті.

Запрошуємо на дегустацію!
З роси та води!


Сергій СТЕЦЮК,
директор студентського містечка

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook