Сторінка магістра 2022

ФАКУЛЬТЕТ ТВАРИННИЦТВА ТА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ 

Спеціальность 204 – „Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”

Кафедра Біології тварин

  1. Васєв Максим Юрійович
  2. Кривогуз Артем Анатолійович
  3. Кошак Володимир Павлович
  4. Личман Олександр Петрович
  5. Павлик Віталій Вікторович
  6. Телегей Ярослав Григорович
  7. Турченюк Олександр Миколайович
  8. Філімонов Максим Іванович
     

Кафедра Генетики, розведення та біотехнології тварин

  1. Демчук Дмитро Вікторович
  2. Ткаченко Анна Дмитрівна
  3. Аксенин Юрій Васильович
  4. Береза Ганна Романівна
  5. Василенко Карина Володимирівна
  6. Матвєєв Максим Андрійович
  7. Сидорчук Олександр Сергійович
  8. Тимченко Марина Русланівна
  9. Шупик Таїсія Григорівна 

 

Кафедра Годівлі тварин та технології кормів імені Павла Дмитровича Пшеничного

  1. Здовбель Ілля Ігорович
  2. Коновал Олександра Олександрівна
  3. Медведенко Іоанн Русланович
  4. Рудюк Владислава Анатоліївна
  5. Ходаківський Ігор Олександрович 

Кафедра Бджільництва

  1. Білько Назарій Вікторович
  2. Величко Олександр Сергійович
  3. Іващенко Ілля Юрійович
  4. Коротков Ігор Сергійович
  5. Молдовану Вікторія Владиславівна
  6. Рачковський Олександр Андрійович
  7. Чоботар Владислав Васильович 

 Кафедра Технологій виробництва молока та м’яса

  1. Баланюк Катерина Іванівна
  2. Бояр Дарія Леонідівна
  3. Дудник Олександр Леонідович
  4. Зінченко Вячеслав В’ячеславович
  5. Кириченко Наталія Миколаївна
  6. Клим Аліна Ігорівна
  7. Кобенко Наталія Петрівна
  8. Куліш Марина Володимирівна
  9. Нижник Діана Володимирівна
  10. Скуратівська Ірина Сергіївна
  11. Харченко Софія Володимирівна 

 

Кафедра Технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві

  1. Биков Андрій Ігорович
  2. Бордун Анатолій Анатолійович
  3. Вересовий Дмитро Костянтинович
  4. Гаман Максим Валентинович
  5. Гранат Олександра Вячеславівна
  6. Дубінський Олександр Анатолійович
  7. Дудка Назарій Олександрович
  8. Єфіменко Наталія Олександрівна
  9. Засаднюк Аліна Миколаївна
  10. Іващенко Віталій Анатолійович
  11. Ігнатенко Микита Олегович
  12. Кириєнко Олександра Миколаївна
  13. Кіракосян Саргіс Амбарцумович
  14. Кісільчук Юрій Олександрович
  15. Козаченко Євгенія Миколаївна
  16. Колійчук Олександр Сергійович
  17. Колоша Вікторія Віталіївна
  18. Кривошей Катерина Олександрівна
  19. Лихова Вікторія Вікторівна
  20. Мізіна Олена Юріївна
  21. Мозгова Тетяна Василівна
  22. Панкратов Дмитро Володимирович
  23. Патейчук Анна Сергіївна
  24. Питель Марія Русланівна
  25. Саміляк Ольга Борисівна
  26. Синявська Тетяна Максимівна
  27. Солодовніков Володимир Олексійович
  28. Шевченко Володимир Миколайович
  29. Щербань Василь Вадимович
  30. Якобчук Вікторія Петрівна
  31. Ярошовець Наталія Сергіївна

 Спеціальність 207 – „Водні біоресурси та аквакультура”

Кафедра Аквакультури

  1. Валенок Олександр Ігорович
  2. Демчук Дмитро Вікторович
  3. Мушкет Максим Юрійович
  4. Бурдун Дмитро Сергійович
  5. Димбовський Єгор Володимирович
  6. Лободін Євген Анатолійович
  7. Ткаченко Анна Дмитрівна

 Кафедра Гідробіології та іхтіології

  1. Балабайка Вікторія Анатоліївна
  2. Бойко Микола Володимирович
  3. Іванов Ігор Олександрович
  4. Ісаєнко Сергій Вікторович
  5. Крамаренко Олександр Сергійович
  6. Красножон Роман Сергійович
  7. Кривошия Богдан Григорович
  8. Лозов`юк Роман Олександрович
  9. Лугеря Сергій Олександрович
  10. Михайленко Павло Русланович
  11. Михед Богдан Миколайович
  12. Михед Сергій Миколайович
  13. Нероденко Олександр Сергійович
  14. Прокопенко Анастасія Олександрівна
  15. Сасько Нікіта Олександрович
  16. Ходаківський Валерій Євгенович
  17. Черненко Сергій Анатолійович
  18. Якушев Сергій Олександрович

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook