- Головна
- Історія кафедри
- Навчальна робота
- Робочі програми та силабуси дисциплін, електронні навчальні курси
- НАВЧАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ
- Навчально-методична робота
- Навчально-методична література
- Наукова діяльність
- Науковометричні показники вчених кафедри
- Наукова робота студентів
- АСПІРАНТУРА
- Культурно-виховна робота
- Міжнародна діяльність та співпраця кафедри з іншими установами України
- ЗИМОВА ЕКЗАМЕНАЦІЙНА СЕСІЯ (Положення про екзамени та заліки)
АСПІРАНТУРА
Аспірантура є основною формою підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів. У Національному університеті біоресурсів і природокористування України вона існує з 1954 року. Навчання в аспірантурі університету здійснюється за очною (денною, вечірньою) або заочною формою навчання.
За детальною інформацією стосовно вступу та навчання в аспірантурі звертатися за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, кімната 307, Тел.: (044) 527-82-61, 527-85-31, e-mail:[email protected]; https://nubip.edu.ua/node/60
На кафедрі біохімії імені академіка М. Ф. Гулого здійснюється підготовка докторів філософії (третій освітньо-науковий рівень вищої освіти) за спеціальністями:
- 211 - "Ветеринарна медицина", освітньої програми "Незаразна патологія"
- 091 - "Біологія"
Просимо ознайомитись і для висвітлення Ваших думок щодо компонентів і наповнення програм заповнити анкету.
Підготовку аспірантів за вказаними програмами здійснюють:
АСПІРАНТИ КАФЕДРИ БІОХІМІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА М. Ф. ГУЛОГО
Ковальчук Олександр Олексійович
Величко Владислав Сергійович
Потоцький Андрій Констянтинович
Бриженко Сергій Петрович
Гапусенко Юрій Володимирович
Уманець Михайло Михайлович
НАУКОВО-ДОСЛІДНІ РОБОТИ, В МЕЖАХ ЯКИХ ВИКОНУЮТЬСЯ ДОСЛІДЖЕННЯ
1. № 110/10-пр-2023 «Використання ендоекологічної технології відновлювальної терапії за токсичної дії ксенобіотиків на організм тварин та розвитку патологій» (керівник д.вет.н., професор Томчук В. А.) 2023-2025 (Номер держреєстрації ).
2. №110/2-ф-2023, «Регуляторні механізми метаболізму в організмі за умов його адаптації до екзогенного впливу» (керівник д.біол.н., професор Калачнюк Л. Г.) - 2023-2025 рр.; (№держреєстрації )
3. №110/2-пр-2024 «Молекулярно-детоксикаційні механізми в організмі тварин за дії ксенобіотиків та способи їх корекції» (керівник д.біол.н., професор Калінін І.В.) - 2024-2026 рр.; (№ держреєстрації)
РОБОЧІ ПРОГРАМИ ДИСЦИПЛІН
5. Робоча програма дисципліни "Молекулярні механізми регуляції обміну речовин", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
6. Робоча програма дисципліни "Фізико-хімічні методи біохімічних досліджень", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
7. Робоча програма дисципліни "Біохімія крові", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
8. Робоча програма дисципліни "Новітні методи у біологічних дослідженнях", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
6. Робоча програма дисципліни "Фізико-хімічні методи біохімічних досліджень", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
7. Робоча програма дисципліни "Біохімія крові", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
8. Робоча програма дисципліни "Новітні методи у біологічних дослідженнях", 2022-2023 н.р. (091 - Біологія)
СИЛАБУСИ ДИСЦИПЛІН
ЕЛЕКТРОННІ НАВЧАЛЬНІ КУРСИ
- Ветеринарна біохімія (211 - Ветеринарна медицина)
- Методика дослідження та організація підготовки диссертаційної роботи (091 – Біологія)
- Нові тенденції біологічних досліджень біоресурсів (наукові семінари) (091 – Біологія)
- Молекулярні механізми регуляції обміну речовин (091 - Біологія)
- Фізико-хімічні методи біохімічних досліджень (091 – Біологія)
- Біохімія крові (091 – Біологія)
- Новітні методи у біологічних дослідженнях (091 – Біологія)
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА ЛІТЕРАТУРА ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ТРЕТЬОГО ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО РІВНЯ «ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ» ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ «НЕЗАРАЗНА ПАТОЛОГІЯ ТВАРИН»
Дисципліна «Ветеринарна біохімія»
- Ветеринарна клінічна біохімія: підручник / [Левченко В.І., Влізло В.В., Кондрахін І.П. та ін.]; за ред. В.В. Влізла. – Біла Церква: БДАУ, 2019. – 416 с.
- Ветеринарна біохімія: навч. посібник / Томчук В.А, Грищенко В.А., Цвіліховський В.І. – К.: ЦП «Компринт», 2017. – 568 с.
- Аналітичні методи лабораторних досліджень. Облаштування хімічних аналітичних лабораторій. Загальноприйняті та додаткові підготовчі роботи для досліджень: навч. посібн. / [Мельничук Д.О., Мельничук С.Д., Войціцький В.М. та ін.]; за ред. Д.О. Мельничука. – К.: ЦП «Компринт», 2016. – 422 с.
- Аналітичні методи досліджень. Спектроскопічні методи аналізу: теоретичні основи і методики: навч. посібн. [для студ. вищ. навч. зал.] / [Мельничук Д.О., Мельничук С.Д., Войціцький В.М. та ін.]; за ред. Д.О. Мельничука. – Київ: НУБіП України, 2016. – 289 с.
- Аналітичні методи досліджень. Хроматографічні та електрофоретичні методи аналізу: теоретичні основи і методики: навч. посібник для підготовки студентів вищих навчальних закладів / Войціцький В.М., Хижняк С.В., Грищенко В.А. та ін. – К.: ЦП «Компринт», 2017. – 268 с.
- Методичні вказівки для самостійної роботи здобувачів освітньо-наукового рівня „Доктор філософії” за спеціальністю 211 „Ветеринарна медицина” з дисципліни „Ветеринарна біохімія”, Частина I (укладачі: Томчук В.А.; Грищенко В.А.; Цвіліховський В.І.) Частина I. – у друці.
- Методичні вказівки для самостійної роботи здобувачів освітньо-наукового рівня „Доктор філософії” за спеціальністю 211 „Ветеринарна медицина” з дисципліни „Ветеринарна біохімія”, Частина I (укладачі: Томчук В.А.; Грищенко В.А.; Цвіліховський В.І.) Частина II. – у друці.
- Методичні вказівки «Лабораторна діагностика порушень метаболізму за патології внутрішніх органів» для аудиторних занять здобувачів освітньо-наукового рівня „Доктор філософії” за спеціальністю 211 „Ветеринарна медицина” з дисципліни „Ветеринарна біохімія”», (укладачі: Томчук В.А., Грищенко В.А., Цвіліховський В.І.). Частина I – у друці.
- Методичні вказівки «Лабораторна діагностика порушень метаболізму за патології внутрішніх органів» для аудиторних занять здобувачів освітньо-наукового рівня „Доктор філософії” за спеціальністю 211 „Ветеринарна медицина” з дисципліни „Ветеринарна біохімія”», (укладачі: Томчук В.А., Грищенко В.А., Цвіліховський В.І.). Частина II – у друці.