Кліх Лариса Володимирівна
Доктор педагогічних наук, професор
Кліх Лариса Володимирівна
Тел.:
Електронна пошта: [email protected] [email protected]
Кліх Л.В. у 1994 році закінчила хіміко-біологічний факультет Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка.
З березня 2005 року по березень 2008 року навчалася в аспірантурі на кафедрі біохімії тварин, якості і безпеки сільськогосподарської продукції ім. академіка М.Ф. Гулого НУБіП України. У травні 2008 року успішно захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук на тему: «Обмінні процеси в організмі щурів при отруєнні цезієм і стронцієм та зміні кислотно-лужного стану». З березня 2008 року працювала на кафедрі асистентом, з 2009 і по 2010 рік – на посаді старшого викладача, з 2010 року і нині – на посаді доцента кафедри біохімії тварин, якості і безпеки сільськогосподарської продукції імені акад. М.Ф. Гулого.
У 2014 році Кліх Л.В. захистила докторську дисертацію на тему «Теоретичні і методичні засади підготовки магістрів аграрного профілю в дослідницькому університеті» за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
В цей же період працює на посаді начальника навчально-методичного відділу.
Кліх Л.В. на високому навчально-методичному рівні викладає дисципліни: «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» для студентів ОКР «Бакалавр» факультетів ветеринарної медицини; тваринництва та водних біоресурсів, для студентів напряму підготовки харчові технології та інженерія та «Спеціальна біохімія» для студентів ОКР «Магістр» факультету ветеринарної медицини (всього 725 год., у т. ч. 86 год. лекцій).
Кліх Л.В. є співавтором навчально-методичних комплексів з дисциплін «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» для підготовки фахівців ОКР «Бакалавр» та «Спеціальна біохімія» для підготовки фахівців ОКР «Магістр».
Вона бере активну участь у підготовці та проведенні науково-практичних та міжнародних конференцій на рівні інституту та університету. Постійно готує студентів до виступів у наукових конференціях, серед яких є роботи, що визнавалися призерами.
Має більше 220 науково-методичні публікації серед яких: 3 монографії, підручник з грифом МОН, більше 60 статей, 8 патентів, тези, методичні вказівки, курс лекцій, робочі зошити та ін.
Напрям наукових досліджень: дослідження обмінних процесів в організмі щурів при отруєнні цезієм і стронцієм та зміні кислотно-лужного стану.
SCOPUS
Google scholar