Кафедра технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві

Адреса: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 12-б, навчальний корпус № 7-А.

Тел.: +38(098) 243-84-71

Електронна пошта: [email protected]

WWW: https://www.facebook.com/Tppsh/

Завідувач кафедри:
Лихач Вадим Ярославович

Доктор сільськогосподарських наук, професор

 

   Наш Telegram-канал: t.me/+S_Zv-h1B_ZIn5xWE

    За предметною тематикою навчальної і науково-дослідної роботи кафедра пов’язана з утворенням у 1898 році сільськогосподарського відділення при Київському політехнічному інституті і бере свій початок від кафедри загальної зоотехнії. Сільськогосподарське відділення КПІ переросло згодом у Київський сільськогосподарський інститут (1922 р.).

При реорганізації цього інституту в Українську сільськогосподарську академію була створена кафедра спеціальної зоотехнії (1969 р.). В 1969 році кафедра спеціальної зоотехнії дала початок двом кафедрам, однією з яких стала кафедра технології виробництва продукції свинарства, вівчарства та птахівництва. В 1988 році бджільництво, а у 1995 році птахівництво та рибництво відокремились у самостійні підрозділи зооінженерного факультету, а кафедра одержала назву технології виробництва продукції свинарства та вівчарства.
За профілем сучасних навчальних дисциплін кафедра у 2007 році одержала нову назву технологій, економіки та менеджменту у тваринництві. Згідно наказу ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України № 268 від 15.03.2013 р. шляхом об'єднання кафедри птахівництва та кафедри технологій, економіки та менеджменту у тваринництві, мала назву птахівництва та дрібного тваринництва, а згідно наказу № 1446 від 25.12.2014 р. одержала назву технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві.
Мета діяльності кафедри:
·забезпечення навчального процесу з підготовки бакалаврів, магістрів і науковців для роботи у птахівництві, свинарстві, вівчарстві, козівництві, кролівництві, звірівництві та інших галузях сільського господарства;
·проведення наукової, науково-методичної, інноваційної, впроваджувальної, виховної роботи тощо.
Якісний склад кафедри
·                    Професор, доктор наук – 4
·                    Кандидати наук, доценти – 8
·                    Завідувач лабораторії – 4
·                    Старші лаборанти – 9
·                    Лаборанти – 3
·                    Майстер виробничого навчання – 1
·                    Робітник по догляду – 2
·                    Ветеринарний лікар – 1
  •  

 

 

 

 План та перспективи розвитку кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві, в руслі виконання програми «Голосіївська ініціатива – 2025»

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook