Артур Радчук та Анна Баленко показали високі результати участі в І турі Всеукраїнської олімпіади з математики в НУБіП України

11 травня 2022, 17:00

        В НУБіП України 20 квітня 2022 року відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з математики, учасниками якого стали 97 студентів з п’яти  факультетів та ННІ. Факультет землевпорядкування був представлений 22 учасниками.

     Призові місця вибороли саме першокурсники землевпорядники, розподіливши їх таким чином:
1 місце – Вікторія Лещенко (викладач Наталія Арнаута) та Артур Радчук (викладач Юлія Іванова);
2 місце – Анна Баленко (викладач Юлія Іванова), Христина Василенко, Єлізавета Пономаренко (у обох викладач Наталія Арнаута);
3 місце – Єгор Болдирєв, Олексій Шестерик (у обох викладач Наталія Арнаута).
     Водночас зазначимо, що у 2021 році мінімальний прохідний бал на спеціальність 193 Геодезія та землеустрій становив – 171.258, а це означає, що вступають сильніші, особливо з математичною складовою. Для прикладу у Вікторії Лещенко ЗНО з математики становило 183 бали, в Артура Радчука – 184, Анни Баленко – 182, Олексія Шестерика та Єгора Болдирєва – 181.
     Щиро вітаємо наших зірок математичного олімпу та їхніх наставників з успішним проходженням першого етапу олімпіади. Бажаємо цікавої підготовки і подальших успіхів на наступних етапах!
     Пишаємось таким результатом, адже впевнені, що вивчення вищої математики в сучасних умовах відіграє особливу роль у підготовці майбутніх фахівців геодезичної та землевпорядної сфери, як у плані формування певного рівня математичної культури, інтелектуального розвитку, так і в плані формування наукового світогляду.
 
За матеріалами Наталії Мединської,
в.о. завідувача кафедри земельного кадастру
Ніни Батечко,
завідувач кафедри вищої
та прикладної математики
nubip.edu.ua/node/109078

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook