Гуртожиток №6 готовий до зустрічі першокурсників-ветеринарів

4 лютого 2021 року
     Вже традиційно декан факультету ветеринарної медицини щомісяця проводить перевірку санітарного стану кімнат студентів та місць загального користування гуртожитку № 6. 3 лютого 2020 року комісія на чолі з деканом Миколою Цвіліховським, заступником декана Сергієм Деркачем, вихователями гуртожитку Тарасом Савчуком та Юрієм Масаловичем і представниками адміністрації та студентської ради гуртожитку провела перевірку готовності гуртожитку № 6 до приїзду першокурсників на очне навчання.

     У першу чергу комісія звернула увагу на готовність ізоляторів на випадок їх застосування за виявлення симптомів коронавірусної інфекції, а також наявність засобів індивідуального захисту, миючих та дезінфікуючих розчинів. Перевірено місця загального користування та санітарний стан кімнат для студентів факультету.

     Також декан відвідав кімнати, які готуються для студентів нового набору. Частина з них уже готова прийняти своїх мешканців, а в деяких тривають ремонтні роботи. Всі інші будуть готові до початку поселення на наступний навчальний рік.

     Хоч і непроста ситуація у зв’язку з пандемією коронавірусу, у гуртожитку ні на день не припиняється робота щодо покращення умов проживання студентів. Силами завідувача гуртожитку та за підтримки факультету ветеринарної медицини та кафедри військової підготовки нового обличчя набули всі кімнати військових-ветеринарів із заміною нових комплектів меблів.

     Завдяки зусиллям ректорату, деканату факультету ветеринарної медицини, дирекції студентського містечка та особливо адміністрації гуртожитку, постійно відбуваються суттєві зміни щодо покращення умов проживання студентів, за що їм щира вдячність.
     Отож, гуртожиток готовий зустріти своїх мешканців-першокурсників. Більшість з них уже приїхали та розмістилися. Чекаємо всіх інших здоровими та щасливими!!!

Тарас Савчук

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook