Кафедра комп’ютерних наук

Студентський науковий гурток "Моделювання і 3D-друк"

Назва гуртка: «Моделювання і 3D-друк»

Наукова спрямованість гуртка

Технології 3D не стоять на місці, і, якщо фільми у форматі 3D вже давно увійшли в наше життя, то 3D-друк стане масовим явищем вже завтра. А сьогодні друк 3D-моделі на 3D-принтері став обов'язковою складовою сучасного виробничого процесу.
 
3D-друком називають створення об'ємного і деталізованого виробу за заданою графічною формою, в результаті перетворення тривимірного графічного зображення в реальний фізичний об'єкт. 3D-виріб формується методом пошарового «нарощування» монолітного об'єкту або створення окремих деталей збірного об'єкту. Об'ємну модель майбутнього виробу можна отримати за допомогою 3D-сканера або шляхом створення 3D-форми − дизайнером-конструктором.
 
Основною метою діяльності гуртка є реалізація наукового і творчого потенціалу студентів у галузі моделювання та проектування, розробки і впровадження методів і програмних засобів 3D-сканування або створення 3D-форми для прикладних галузей суспільства та природокористування, дослідження впливу ІТ на процеси розробки нових пристроїв та інструментів, залучення студентів до діяльності дизайнера-конструктора, до проблематики, яка виходить за межі навчальних програм дисциплін, що вивчаються.
 

Керівник гуртка: Панкратьєв Віктор Олександрович, ст. викладач кафедри комп'ютерних наук

 
 
Панкратьєв Віктор Олександрович
 
 

Склад гуртка

У діяльності гуртка в 2019/20 уч.році активну участь приймають студенти спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення":

1. Савчук Володимир

2. Вєтрова Дар’я

3. Костенко Анна

4. Івашко Вікторія

5. Бейбудов Мстислав

6. Крупко Богдан

7. Кузіна Тетяна

8. Шпакович Вікторія

та студенти спеціальності 122 "Комп'ютерні науки":

 9. Скорик Антон

 

 

Поточна робота

     12 Листопаду 2019 року відбулося засідання гуртка "Моделювання i 3D-друк", на якому студенти обговорювали напрям своїх досліджень і розробок.

     Цього разу виступали Савчук Володимир, Вєтрова Дар'я, Костенко Анна та ін. Всі запитання, зауваження і пропозиції прийнято доповідачами до уваги. 

 

      Наступне засідання гуртка планується 28 листопада 2019 року.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook