Кафедра комп’ютерних наук

Студентський науковий гурток "iTeam"

Наукова спрямованість гуртка
Основною метою діяльності гуртка є реалізація наукового і творчого потенціалу студентів у галузі програмування та програмних систем, розробки і впровадження методів і програмних засобів автоматизації обчислень для прикладних галузей суспільства та природокористування, дослідження впливу ІТ на суспільні процеси, залучення студентів до пошукової діяльності, до проблематики, яка виходить за межі навчальних програм дисциплін, що вивчаються.
Керівником гуртка є Ткаченко Олексій Миколайович, к.т.н., доцент кафедри комп'ютерних наук.                    
Звіт про діяльність гуртка за 2019-2020 н.р. 

 

Звіт про діяльність гуртка за 2018-2019 н.р. 

 

Поточна робота
31 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання гуртка iTeam, на якому студенти представили результати своїх досліджень і розробок. Цього разу виступили Олександр Бургела і Віталій Кальковець. Всі запитання, зауваження і пропозиції взято доповідачами до уваги, що особливо важливо для підготовки до студентської конференції "Інформаційні технології: економіка, техніка, освіта '2019", яка відбудеться на факультеті ІТ уже в листопаді. 
 
 Участь в олімпіадах
На початку навчального року члени гуртка Засядько Павло, Богоміл Антон та Батечко Богдан (команда Short_Circuit) представляли наш університет на Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування, яка є етапом світової першості, зокрема, на 2 етапі, який відбувся 16-18 вересня 2016 р. на базі НУБіП України (https://nubip.edu.ua/node/24364), 
 
 
та у фінальній частині, яка проходила 27- 29 жовтня 2016 р. на базі Одеської національної академії харчових технологій (http://news.od.ua/?news=283105).

 
 
У новому сезоні цієї ж олімпіади на першому етапі гурток був представлений 5 командами. На І етапі (https://nubip.edu.ua/ACM_ICPC_2017_1/8), який проходив 25 березня 2017 року на базі факультету інформаційних технологій НУБіП України, змагалось понад 30 команд Київського регіону, 5 команд представляло наш гурток. Команда Short_Circuit вийшла до другого етапу.
  
На 2 етапі всеукраїнської олімпіади з інформатики, яка відбулась 18-20 квітня 2017 року в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковского "Харківський авіаційний інститут" (https://nubip.edu.ua/node/32146 ), члени гуртка Ворона Богдан, Анна Васильковська та Вікторія Поліщук здобули призові місця (https://k304.khai.edu/blog/news/olimp-201704/ ).

 

Участь у фестивалі студентської науки

Гурток з доповіддю на фестивалі, який традиційно відбувся у травні, представляв студент 2 курсу Роман Черниш. За результатами виступів гурток посів 3 місце.

 
 

 Ділова гра

22 квітня учасники студентського гуртка "Сучасні технології створення програмних систем та цифрового контенту" провели не зовсім стандартне засідання - у вигляді ділової гри, створеної відомим економістом Робертом Кійосакі "Грошовий потік" (https://nubip.edu.ua/node/32006). Було обговорено ігрову модель та можливі виграшні, а також можливості вдосконалення моделі та її програмної імплементації.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook