Перший доктор філософії за спеціальністю 201 « Агрономія»

11 лютого 2021 року

10 лютого 2021 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся перший захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 «Агрономія» у разовій спецраді. Мазуренко Богдан, асистент кафедри рослинництва, представив дисертаційну роботу виконану на актуальну тему «Продуктивність тритикале залежно від строків сівби та удобрення в умовах Правобережного Лісостепу України».

  

Експериментальна складова роботи – це результат творчої співпраці кафедри рослинництва НУБіП України та Інституту рослинництва ім. В.Я.Юр’єва Національної академії аграрних наук України. Дякуємо голові ради – Танчику Семену, рецензентам - Макаренко Наталії, Бондарь Валерії, опонентам - Полторецькому Сергію та Рябчун Наталії за професійну оцінку представленої роботи.

Вітаємо наукового керівника - Новицьку Наталію Валеріївну, доцента кафедри рослинництва, з успішним захистом дисертаційної роботи Мазуренком Богданом. Цей захист став продовженням наукових традицій та напрацювань кафедри. За останні 20 років на кафедрі пройшли підготовку через аспірантуру і успішно захистили дисертаційні роботи більше ніж 50 пошукачів, які успішно нині працюють в закладах вищої освіти, наукових установах, фірмах та аграрному виробництві. Тісна співпраця з нашими учнями, які виступають вже в якості роботодавців, сприяє якісній підготовці аспірантів, які навчаються нині.

Завідувач кафедри рослинництва
Світлана Каленська.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook