Нове обладнання на кафедрі

15 січня 2021, 1:09

Кафедра конструювання машин і обладнання у 2020 році отримала обладнання для навчального процесу та наукових досліджень: роботи з пневмозахватами, електричну лебідку, талі та підіймачі, частотні перетворювачі, мотор-редуктори, крокові двигуни, датчики кута, датчики струму, акумулятори, підсилювачі електричних сигналів, ручний електроінструмент тощо. Крім того, магістри кафедри у ході виконання дипломних проектів виготовили діючу лабораторну установку промислового робота.

Все це обладнання буде використано для розробки нових та оновлення існуючих лабораторних стендів, що дасть змогу на вищому рівні проводити лабораторні заняття та виконання курсових, бакалаврських і магістерських робіт. Крім того, це обладнання буде використано для проведення експериментальних досліджень та розробки систем керування механізмами вантажопідйомних машин і робототехнічних систем аспірантами кафедри.

Отримання обладнання стало можливим завдяки підтримці адміністрації університету у рамках виділених коштів на придбання навчального обладнання та із фондів наукових проєктів, що виконуються на кафедрі.

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook