Найчисельніша школа Ніжина – партнер НУБіП України

24 липня 2020 року

Як відомо підготовка висококваліфікованого фахівця розпочинається ще з шкільної лави. Саме тому Національний університет біоресурсів і природокористування України постійно розширює співпрацю із закладами середньої освіти, спільно проводячи різноманітні тренінги, майстер-класи, олімпіади, реалізуючи наукові проекти тощо. А їх результатом є залучення до Університету найталановитішої молоді.

24 липня Національний університет біоресурсів і природокористування України збагатів ще на одного партнера. Договір про співробітництво між Ніжинською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 10 та НУБіП України підписали ректор Станіслав Ніколаєнко та виконуючий обов’язки директора школи Сергій Никонець. Нині у цій школі навчається 963 учнів і це найбільший загальноосвітній заклад 70-ти тисячного міста. Про Університет тут знають не з чуток, оскільки близько третини цьогорічних випускників взяли участь у предметній Олімпіаді для вступу у НУБіП України. Зокрема Євген Шмаровоз, Анастасія Харечко, Євгеній Айнбіндер та багато інших випускників мають надію вступити на державні місця.

Під час зустрічі, ректор Станіслав Ніколаєнко наголосив, що наразі середня освіта, як і вища, переживає непрості часи. Він переконаний, що останні нововведення у старшій школі не призведуть до поліпшення ситуації. Потому поцікавився у керманича школи її контингентом, досягненнями учнів і педколективу, станом матеріально-технічної бази.

Сергій Никонець розповів, що у їхньому закладі активно тривають капітальні ремонтні роботи: здійснюється утеплення фасаду та покрівлі, встановлено індивідуальний тепловий пункт, змонтовано значну частину рекуператорів, а також реалізовано проект будівництва спортивного майданчику. До речі, останній був розроблений за результатами геодезичних вишукувань, які восени 2019 року були виконані факультетом землевпорядкування НУБіП України під час проведення майстер-класу з використання дронів (https://nubip.edu.ua/node/64809). Сергій Никонець подякував за допомогу і запросив ректора Станіслава Ніколаєнка на офіційне відкриття оновленої школи, яке попередньо заплановано на жовтень 2020 року.

На завершення зустрічі було затверджено план спільних заходів на 2020-2021 навчальний рік, що передбачають проведення геоекологічного пікніку, школи юного географа (геодезиста та геоеколога), різноманітних майстер-класів та багато іншого. Координувати співпрацю доручено факультету землевпорядкування, який вже налагодив зв’язки з учнями провівши для них інтерактивне заняття.

Тарас Євсюков,
декан факультету землевпорядкування 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook