Науково-просвітницький семінар «Академічна освіта крізь призму суспільства»

15 листопада 2011 року
10 листопада 2011 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся науково-просвітницький семінар «Академічна освіта крізь призму суспільства».
Ініціаторами проведення семінару виступили кафедра культурології та громадська організація жіночій клуб «Гармонія» НУБіП України. Делегати-жінки Соломенського району на чолі з головою Спілки жінок Ніной Новіковой та заступником голови Марією Волошиной познайомилися з історією та структурою університету, практичною роботою кафедри культурології через виступи художніх колективів, поспілкувались з студентами.
З презентаціями, про роботу своїх організацій, виступили голова Спілки жінок Ніна Новікова та голова жіночого клубу «Гармонія» Тетяна Мельничук. В обговоренні доповідей виступили делегати конференції.
Дуже патріотичною і змістовною була зустріч-презентація з автором книги «Вогняне зачаття» Лідією Буцькою, яка прочитала свої вірші про долю країни, про людину як частку Всесвіту, про красу рідного краю, про відродження героїчного епосу в Україні.
Академічна освіта у вищому навчальному закладі передбачає формування базових знань, умінь, навичок у межах сформованої культурно-освітньої традиції, реалізації творчого потенціалу кожного викладача і студента.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook