Факультет аграрного менеджменту

Виховна робота

   З метою формування свідомого ставлення до навчання, сприяння розвитку наукової творчості, організації змістовного культурного дозвілля студентів факультету, покращення спортивно-оздоровчого процесу, попередження антигромадських дій у студентському середовищі, покращення організації студентського самоврядування виховна робота здійснювалась за такими напрямками:

   Студенти факультету приймають активну участь у культурно-масовій роботі, займаються у театральних гуртках, самодіяльних колективах, танцювальних студіях. Щорічно є призерами різноманітних спортивних і мистецьких змагань, членами збірних команд університету, учасниками та переможцями конкурсів на всеукраїнському і міжнародному рівні.
  За участі студентської організації ФАМ проводяться благодійні та соціальні акції, студенти-волонтери факультету приймають активну участь у різноманітних благодійних акціях.
   Для студентів організовуються екскурсії та виїзні заняття до профільних підприємств. За участі наставників академічних груп студенти відвідують театри, музеї, виставки, інші культурні центри м. Києва.
   Університет має спортивну базу, до якої входять стадіон з футбольним полем та легкоатлетичними біговими доріжками і трибунами на 1500 місць, відкриті майданчики з асфальтовим покриттям для: баскетболу, волейболу, гандболу, хокею, майданчик з гумовим покриттям для волейболу, гімнастичне містечко. Поруч зі стадіоном та поряд з гуртожитком № 2 закріпленим за факультетом знаходиться майданчик для міні-футболу з штучним покриттям.
   Щорічно наші студенти є учасниками та переможцями університетських спортивних змагань: спартакіада студентів НУБіП України; спартакіада серед студентів, що проживають в гуртожитках НУБіП України; змагання на Кубок НУБіП України з різних видів спорту; змагання з окремих видів спорту. Студенти ФАМ мають можливість професійно займатись футболом в команді ФК «Любомир» (U-19).

 

 

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook