Факультет аграрного менеджменту

Студентська організація факультету

   Студентська організація факультету є органом студентського самоврядування. Вона покликана сприяти організації навчального процесу, соціального обслуговування студентів і забезпечувати координацію громадської, науково-дослідної і культурно-масової діяльності студентів факультету. У коло завдань студентської ради також входить сприяння працевлаштуванню випускників і студентів факультету, встановлення і підтримка співпраці із студентами російських і зарубіжних факультетів і ВНЗ спільного напряму, а також з молодіжними громадськими організаціями спільно з Науковим товариством студентів і аспірантів НУБіП України.

       Для реалізації вказаних завдань студентська організація може розробляти документи внутрішнього характеру; просити і отримувати в установленому порядку необхідну інформацію від підрозділів і посадовців факультету; вносити пропозиції Вченій раді, деканові факультету про проведення студентських громадських, навчальних, соціальних і культурно-масових заходів і про напрями розвитку діяльності студентів нашого факультету; клопотати перед деканом факультету про матеріальну підтримку студентів, що досягли успіхів в учбовій, громадській діяльності, а також здійснювати інші повноваження, передбачені Статутом факультету, рішеннями Вченої ради, наказами і розпорядженнями декана факультету.      

 

  

  

  

 

 

Студентською організацією проводяться різноманітні творчі, спортивні заходи, благодійні акції за участю студентів факультету:

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook