Міжнародні проекти і програми

 ПОЛОЖЕННЯ

 

     

 

НУБіП України на сьогодні безпосередньо бере участь у більш ніж 50 проектах і програмах, основними з яких є:

 

   НУБіП України співпрацює також з представництвами таких іноземних фірм, як «John Deere», «Pioneer» (США), «Валтра Валмет», "Leipurin" (Фінляндія), «М&Р Farma» (Швейцарія), AGCO (Данія), «Альфа Лаваль Агрі в Україні» (Швеція) та рядом інших.

   

   Окремі програми співпраці отримали спонсорську підтримку сімей української діаспори в США С. Двояка, О. Воскобійника, Б. Лехмана, В. Головатого, М. Яцика.

 

   Кожного року близько 300 викладачів та науковців НУБіП України беруть участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, семінарах, воркшопах, деякі з них запрошуються вузами-партнерами для читання лекцій; здійснено культурно-виховні поїздки студентів і викладачів, зокрема до Бельгії, Німеччини, Польщі, США. Щорічно на базі університету проводиться біля 50 міжнародних конференцій, семінарів і воркшопів. Близько 100 студентів і аспірантів НУБіП України проходять навчання та стажування у провідних університетах США і країн Західної Європи.

 

   НУБіП України відвідують офіційні делегації з США, Канади, Німеччини, Франції, Данії, Нідерландів, Ірландії, Італії, Китаю, Великобританії, Ірану, Польщі, Литви, Швеції. Представники університетів-партнерів виступають з лекціями перед студентами НУБіП України.

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook