МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

  Національний університет біоресурсів і природокористування України з року в рік посилює свої лідерські позиції в сфері міжнародної діяльності. НУБіП України бере активну участь у виконанні міжнародних програм у сфері вищої освіти, допомагає іноземним державам в підготовці їх національних кадрів у аграрній сфері.
 

   

 

Мета міжнародної діяльності: 

  визнання провідними університетами (установами) світу системи освіти, науки, досліджень НУБіП України шляхом їх адаптації до вимог міжнародних стандартів якості освіти.

 

Основні напрямки міжнародної діяльності НУБіП України:

-       поглиблення і розширення існуючих контактів з іноземними ВНЗ-партнерами та іншими установами країн Європи, Азії; США та ін.;  
-     удосконалення і розширення баз виробничих практик, стажувань студентів за кордоном;
-     надання інформації по програмах навчання в закордонних вищих навчальних закладах, пошук можливих партнерів та ресурсів для проходження подібних програм;
-       розробка пропозицій на здобуття грантів і координація роботи в рамках міжнародних програм і проектів;
-     організаційне забезпечення прийому на навчання і кураторство іноземних студентів, магістрів, аспірантів;
-     співпраця з міністерствами, відомствами, посольствами іноземних країн в Україні та іншими установами й організаціями з питань міжнародної діяльності.

 

 

   Навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України здійснюється на підставі: міжнародних договорів України, загальнодержавних програм, договорів, укладених з юридичними та фізичними особами.
 
   Сьогодні у НУБіП України навчаються громадяни Азербайджану, Білорусії, Грузії, Іраку, Ірану, Казахстану, Кіпру, Лівану, Марокко, Палестини, Польщі, Російської Федерації, Словаччини, США, Туркменістану, Узбекистану та Чехії. Їм гарантовані всі права і свободи, передбаченими діючим законодавством України.

 

      

 

     За значний внесок у справу міжнародного визнання системи освіти НУБіП України 37 професорів університетів-партнерів отримали звання «Почесний доктор НУБіП України» і 59 – звання «Почесний професор НУБіП України».
 
     Плідна співпраця з провідними університетами світу сприяла реформуванню й адаптації системи освіти НУБіП України до вимог провідних університетів світу. Два університети США (штатів Айова – 1996, 1998 та 2011 рр. і Луїзіана – 1998, 2009 рр.), Університет м. Гент (Бельгія, 2002 р.) і Університет ім. Гумбольдта (Німеччина, 2002 р.) визнали систему освіти НУБіП України як таку, що відповідає їх вимогам.
 
     У 1998 р. на Міжнародній конференції, присвяченій 100-річчю НАУ (нині – НУБіП України), був створений Глобальний Консорціум Вищої Сільськогосподарської Освіти і Досліджень (GCHERA) за ініціативи Університету штату Айова (США), Національного аграрного університету (Україна) та Університету ім. Гумбольдта (Німеччина). Основним завданням Консорціуму є глобалізація світової системи вищої освіти і науки на базі новітніх досягнень фундаментальних і прикладних наук та інформаційних технологій, а також адаптація її до відповідних економічних, національних і релігійних особливостей регіонів.
 
 

 


Study in Ukraine - National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій