Товариська зустріч з кафедрою фізичного виховання НУБіП України

22 лютого 2023 року

22 лютого 2023 відбулася товариська зустріч з волейболу серед команд тренерів та збірної команди юнаків м.Ірпінь, до складу якої входять студенти Ірпінського ФК Валентин Бречко, Артем Гулеватий, Ярослав Толстих і команд викладацького складу та збірної команди студентів НУБіП України. Серед викладачів та тренерів яскраву перемогу здобула команда м.Ірпінь (до складу якої увійшов викладач фізичного виховання Ірпінського фахового коледжу Сергій Вдовін). Перемогу серед команд юнаків вибороли студенти НУБіП України.

Кафедра фізичного виховання Національного університету біоресурсів і природокористування України організувала зустріч з адміністрацією університету та провела профорієнтаційну роботу для юнаків.

В дружній обстановці викладачі фізичного виховання Національного університету біоресурсів і природокористування України та Відокремленого структурного підрозділу «Ірпінський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» обговорили заходи щодо поглиблення співпраці.

Щиро дякуємо Миколі Костенко, завідувачу кафедри, адміністрації та викладачам фізичного виховання за теплий прийом. Бажаємо великих успіхів, досягнення намічених планів і благополучних шляхів їх реалізації.

Ірина Снісар, керівник фізичного виховання

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook