Кафедра геодезії та картографії

Міжнародна діяльність

 Міжнародна співпраця кафедри

1. Напрями міжнародної діяльності кафедри, її важливість
Головними напрями міжнародної співпраці кафедри є програми академічної мобільності, підвищення кваліфікації співробітників, запрошення викладачів провідних іноземних університетів для читання лекцій студентам факультету, програми наукової співпраці у рамках міжнародних та загальноєвропейських проектів та двосторонніх угод, а також навчально-методична співпраця з удосконалення навчальних планів та навчально-методичного забезпечення освітнього процесу.

2. Об’єкти і суб’єкти міжнародної співпраці
Міжнародна співпраця налагоджена з університетами США (Університет штату Пенсильванія), Польщі (Вроцлавський університет наук про життя, Варшавський університет наук про життя, Університет наук про життя у м. Ольштин, Ягеллонський у м. Краків, Марії Кюрі-Склодовської у Любліні), Німеччини (Дрезденський дослідницький технічний університет, Університет м. Кіль), Туреччини (Університет Дічле у м. Діярбакир, Університет ім. Коча у м. Мугла, Університет Акденіз у м. Анталья, Університет Їлдиз у м. Стамбул), Латвії (Латвійський університет наук про життя, м. Єлґава), Литви (Університет Вітовта Великого у м. Каунас), а також низкою інших навчальних закладів, виробничих та наукових установ інших держав. Факультет землевпорядкування є колективним членом FIG (Міжнародної федерації геодезистів).

3. Договори про співпрацю
З головними партнерами в освітній та науковій роботі укладено договори та меморандуми про співпрацю, серед них: Університет Дічле у м. Діярбакир, Туреччина; Латвійський університет наук про життя у м. Єлґава; Університет ім. Коча у м. Мугла, Університет Вітовта Великого у м. Каунас, Державний аграрний університет у м.Кишинів, Молдова та інші.

4. Конференційна активність
НПП кафедри беруть участь у міжнародних заходах - конференціях, симпозіумах, круглих столах, вебінарах, міжнародних виставках тощо. Серед них можна виділити Україно-німецький агрополітичний діалог, заходи у рамках програм ФАО ООН щодо реформування земельних відносин в Україні, програму співпраці із Міжнародною федерацією геодезистів, регулярну участь НПП та аспірантів кафедри у конференціях Baltic Surveying, навчально-методичну співпрацю з такими закладами вищої освіти, як Вроцлавський університет наук про життя, Університет Вітовта Великого у м. Каунас, Державний аграрний університет Молдови у м. Кишинів та ін.

5. Перспективи співпраці
Перспективною є участь у наукових, навчальних та навчально-виробничих проектах під егідою Європейського Союзу, ФАО ООН, Міжнародної федерації геодезистів у напрямах консолідації земель, вирішення проблемних питань землеустрою та реформування земельних відносин, геоінформаційного картографування земель, створення інфраструктури геопросторових даних тощо. Враховуючи євроінтеграційні прагнення нашої держави та налагодження взаємовизнання освітніх програм, значне зацікавлення мають програми спільних (подвійних) дипломів, запрошення на навчання іноземних студентів на факультет землевпорядкування і співпраця з провідними університетами Європи у створенні спільних англомовних програм, виконанні міжнародних науково-дослідницьких проєктів тощо.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook