Факультет тваринництва та водних біоресурсів

Обговорення освітніх програм

1. ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Водні біоресурси та аквакультура» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

2. ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

3. ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Водні біоресурси та аквакультура» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

4. ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

Відповідальна особа, яка приймає пропозиції стейкхолдерів: Кононенко Руслан Володимирович - декан факультету, кандидат ветеринарних наук, доцент.
Тел.: (044) 527-89-65
Електронна пошта: [email protected]

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook