Факультет тваринництва та водних біоресурсів

Сторінка аспіранта

 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Прізвище, ім’я, по батькові

Форма навчання

Науковий керівник

1 рік навчання (термін навчання 15.09.21 –15. 09.25)

1

Тимощук Олексій Іванович

 

Денна

Кондратюк Вадим Миколайович

2

Сорокун Антон Васильович

Денна

Отченашко Володимир Віталійович

3

Різніченко Володимир Ігорович

 Денна

Лихач Вадим Ярославович

4

Коробань Марина Петрівна

 

 Денна

Лихач Вадим Ярославович

5

Дещенко Олександр Сергійович

 

  Денна

Лихач Анна Василівна

6

Василенко Віталій Миколайович

 

 Денна

Бочков Василь Миколайович

2 рік навчання(термін навчання 15.09.20 – 15.09.24)

1

Волошин Іван Миколайович

 

Денна

Прокопенко Наталія Павлівна

2

Ісько Ольга Юріївна

 

Денна

Сичов Михайло Юрійович

3

Вознюк Роман Русланович

 

Денна

Сичов Михайло Юрійович

4

Дєманов Олександр Олександрович

 

Денна

Отченашко Володимир Віталійович

3 рік навчання (термін навчання 16.09.19 – 16.09.23)

1

Пітера Лілія Володимирівна

 

Денна

Отченашко Володимир Віталійович

2

Пітера Владислав Олександрович

 

Денна

Отченашко Володимир Віталійович

3

Якубець Тарас Васильович

 

Денна

Бочков Василь Миколайович

4

Ягофаров Мансур Ільдусович

 

Денна

Себа Микола Васильович

4 рік навчання (термін навчання 14.09.18 – 14.09.22)

1

Гурин Андрій Володимирович

 

Денна

Голубєв Михайло Іванович

2

Гречковський Іван Дмитрович

 

Денна

Кривенок Микола Якович

3

Іващенко Оксана Юріївна

 

Денна

Кулібаба Роман Олександрович

4

Айшамайлех Хамза Самі Мохаммад

 

контракт

Кулібаба Роман Олександрович

5

Кучмістов Віталій Олександрович

 

контракт

Сахацький Микола Іванович

6

Матвєєв Михайло Андрійович

 

Денна

Гетя Андрій Анатолійович

 

 207 – «Водні біоресурси та аквакультура»

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Форма навчання

Науковий керівник

1 рік навчання (термін навчання 15.09.21 –15. 09.25)

1

Базяка Андрій Федорович

 

Вечірня

Рудик-Леуська Наталія Ярославівна

2

Полковніков Данііл Андрійович

 

Вечірня

Шевченко Петро Григорович

3

Мосієнко Наталія Миколаївна

 

Денна

Марценюк Наталія Олександрівна

4

Парфенюк Ілона Олександрівна

 

Заочна

Марценюк Вадим Петрович

2 рік навчання(термін навчання 15.09.20 – 15.09.24)

1

Задорожній Максим Володимирович

 

Денна

Бех Віталій Валерійович

2

Корж Ольга Анатоліївна

 

Денна

Марценюк Наталія Олександрівна

3 рік навчання (термін навчання 16.09.19 – 16.09.23)

1

Берлінець Ярослав Олександрович

 

Денна

Марценюк Вадим Петрович

2

Коваленко Богдан Юрійович

 

Денна

Коваленко Василь Олександрович

4 рік навчання  (термін навчання 14.09.18 – 14.09.22)

1

Поліщук Надія Валеріївна

 

Денна

Коваленко Василь Олександрович

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook