- Головна
- Історія кафедри
- Організація навчання студентів. Навчально-методична робота.
- Підручники та навчальні посібники. Методичні розробки
- Програми навчальних практик.
- Силлабуси і робочі програми навчальних дисциплін
- Дистанційне навчання. Електронні навчальні курси E-learn.
- Навчальні і навчально-наукові лабораторії
- Наука та наукові школи
- Наукова школа полярографічного аналізу біогеохімічних об'єктів
- Наукова школа електрохімії неводних розчинів
- Наукова школа хімії фосфатів
- Наукова і науково-методична робота
- Докторантура і Аспірантура. Організація навчання.
- Гарант програми PhD
- Керівники підготовки PhD
- Навчально-дослідницька і наукова робота студентів
- Студентський науковий гурток "Хімічна олімпіада"
- Студентський науковий гурток "Аналіз питної води"
- Студентський науковий гурток "Харчові добавки: за і проти"
- Співпраця
- Вимірювальна лабораторія якості води
- ВИХОВАННЯ НАСТАВНИЦТВО ПРОФОРІЄНТАЦІЯ
Керівники підготовки PhD
Згідно до Постанови КМ України від 23 березня 2016 р. №261 (із змінами внесеними № 283 від 03.04.2019) «Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах)» :
24. Аспіранту (ад’юнкту) одночасно з його зарахуванням відповідним наказом керівника закладу вищої освіти (наукової установи) призначається науковий керівник з числа наукових або науково-педагогічних працівників з науковим ступенем.
Науковий керівник аспіранта (ад’юнкта) здійснює наукове керівництво роботою над дисертацією, надає консультації щодо змісту і методології наукових досліджень аспіранта (ад’юнкта), контролює виконання індивідуального плану наукової роботи та індивідуального навчального плану аспіранта (ад’юнкта) і відповідає перед вченою радою закладу вищої освіти (наукової установи) за належне та своєчасне виконання обов’язків наукового керівника.
Науковий керівник, який є доктором наук, може здійснювати одночасне наукове керівництво (консультування), як правило, не більше п’яти здобувачів наукових ступенів, включаючи тих, що здобувають науковий ступінь доктора наук.
Науковий керівник, який має ступінь доктора філософії, може здійснювати одночасне наукове керівництво роботою над дисертаціями, як правило, не більше трьох здобувачів наукового ступеня доктора філософії.
Нині керівниками здобувачів PhD за профілями підготовки «Неорганічна хімія» і «Екологічна безпека» визначено професора Копілевича В.А. і професора Максіна В.І.
Портфель керівника аспірантів і здобувачів PhD за профілями «Неорганічна хімія» і «Екологічна безпека» професора Максіна В.І.