Навчально-науковий інститут неперервної освіти і туризму

Студентська наукова робота

   13 березня 2024 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України у змішаному очно-дистанційному форматі відбулася всеукраїнська конференція, яка стала ще одним майданчиком спільної системної глибинної профорієнтаційної роботи.

 

10 квітня 2024 року на кафедрі публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році. Конкурс проведено відповідно до наказу НУБіП України від 23.02.2024 р. №144 «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році», розпорядження ННІ неперервної освіти і туризму від 04.03.2024 №4 «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт» та з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, стимулювання інтересу молоді до дослідницької роботи, підтримки студентської наукової діяльності в структурних підрозділах ННІ неперервної освіти і туризму було створено робочі комісії з проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузей знань та спеціальностей, які розглянули та оцінили надіслані на конкурс студентські наукові роботи.

 

Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Туризм і рекреація» для першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

 

Максимально використовуючи переваги очного навчання, студенти та викладачі кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва, протягом лютого-березня 2024 року зустрічалися для проведення І туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін та спеціальності «Публічне управління та адміністрування». 

1 березня 2024 р. проведено І-й етап Олімпіади з освітньо-професійної програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» спеціальності 073 «Менеджмент».

     

    

    

        

       

      

    

  

2023 рік

    

   

 

  

  

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook