Тренінг «Твоє майбутнє у сфері торгівлі»

3 листопада 2021 року

3 листопада 2021 року викладачі циклової комісії маркетингу і торгівлі Ірина Вінник та Олена Ковтун провели онлайн-тренінг для студентів 1 курсу груп 106-Т і 107-Т спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Професія товарознавець – одна з найдавніших і затребуваних професій у світі. Щорічно компанії з пошуку роботи фіксують найбільшу кількість вакансій саме у сфері продажів та роздрібної торгівлі.

Хоча професія товарознавець виникла давно, сьогодні під впливом нових технологічних змін вона стала більш сучасною: з’явилися автоматизовані системи в логістиці, в оформленні замовлень, обслуговуванні клієнтів. Під впливом цифрових технологій з’являються різноманітні програми та пристрої: віртуальні примірочні, мобільні додатки, які дозволяють перевірити весь ланцюг виробництва і постачання товару.

З метою ознайомлення студентів 1 курсу спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність з майбутньою професією викладачі циклової комісії Ірина Вінник і Олена Ковтун розпочали цикл тренінгів «Твоє майбутнє у сфері торгівлі». Під час першого тренінгу студенти ознайомилися з формами продажу товарів, видами рітейлу. Модератори наголосили на особливостях роботи з клієнтами, головних трендах розвитку торгівлі, розповіли про переваги роботи у мережевих магазинах, а також згадали успішних випускників спеціальності та їх кар'єрне зростання.

Здобувачі освіти отримали мотивацію до вивчення фахових дисциплін, а здобуті теоретичні знання будуть застосовувати на своєму професійному шляху.

Бажаємо ставити цілі та досягати їх!

Ірина Вінник, голова циклової комісії маркетингу і торгівлі


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook