Анастасія Коверчук завжди прагнула зрозуміти тварин і допомогти їм, тому обирає професію лікаря ветеринарної медицини

12 June 2025, 15:48

- Представся, будь ласка, та розкажи про себе.
- Мене звати Коверчук Анастасія Ярославівна, і я навчаюсь у Романівському ліцеї №1. Від найменших років мене захоплювали тварини – їхня поведінка, емоції, унікальність кожного виду. Я завжди прагнула зрозуміти їх і допомогти їм, тому вибір професії ветеринарного лікаря для мене був очевидним.
- Які твої очікування від навчання у НУБіП?
- Я хочу отримати не просто освіту, а повний набір навичок, необхідних для якісної роботи з тваринами. Для мене важливі як теоретичні знання, так і практична робота з пацієнтами, тому я планую брати активну участь у практичних заняттях, стажуваннях та волонтерських ініціативах.
- Чому ти обрала саме цю спеціальність?
- Ветеринарія – це професія, яка потребує не лише знань, а й любові до тварин, терпіння та відповідальності. Мене мотивує бажання зробити світ кращим, рятуючи життя тварин та покращуючи їхній добробут.
- Чи маєш вже якісь плани після закінчення університету?
- У майбутньому я бачу себе практикуючим ветеринарним лікарем у клініці, де зможу допомагати як домашнім, так і безпритульним тваринам. Також я цікавлюся зоонозами та профілактичною ветеринарією, тому не виключаю можливості займатися науковими дослідженнями.
- Дякую за розмову, бажаємо успішно скласти НМТ та чекаємо саме на тебе на факультеті ветеринарної медицини!

Розмову провів кандидат ветеринарних наук, доцент
Вадим Іщенко

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook