Гуманітарії відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» НЕЗЛАМНІ: ЖІНОЧІ ОБЛИЧЧЯ ВІЙНИ

October 9, 2024

     09.10.2024 року студенти кафедри соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України у супроводі професора, завідувача кафедри соціальної роботи та реабілітації Ірини Сопівник та доцента кафедри соціальної роботи та реабілітації Григоренко Тетяни Вікторівни відвідати виставку фоторобіт Оксани Чорної - офіцера служби зв'язків з громадськістю 53 окремої механізованої бригади імені Князя Володимира Мономаха «НЕЗЛАМНІ: ЖІНОЧІ ОБЛИЧЧЯ ВІЙНИ», присвячену Дню Захисників та Захисниць України.

     Оксана Чорна – кандидатка економічних наук, до 2014 викладала у Національній академії наук України. Із початком війни почала свою активну волонтерську діяльність, а згодом і мобілізувалася та стала водієм-санітаром у 28-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. Після демобілізації повернулася до НАНУ. Згодом виїхала до Оману викладати економіку. Після повномасштабного вторгнення не залишилася осторонь та разом із чоловіком приймають рішення повернутися в Україну.

 
Фотографії Оксани Чорної не лише демонструють силу і патріотизм, але й відкривають бік війни, життя та реальність тих, хто стоїть на захисті своєї країни. Кожне фото передає різні емоції та викликає ті відчуття щоденних буднів, демонструючи те, що за героїчними образами стоять звичайні люди, кожен зі своєю історією.
 
 
 
Дана виставка дійсно підтверджує міжнародне визнання, які відбулися як на теренах України, так і за її межами, зокрема в Польщі. Серед престижних фестивалів стали номінантами, таких як INTERPHOTO 2024, також окремі фото були відібрані на виставку «Дух свободи» у Львові - це фотовиставка про силу і сміливість, про перемогу і віру, про надію і відданість Україні. Оксана Чорна є лауреатом численних конкурсів, таких як «Фотовернісаж на Покрову». 
 
Крім фотографій Оксана є автором книги про війну «Позивний КАСАНДРА», де також розкриває реалії військового життя.  Вона болісна, сумна, часом жахлива, проте разом із тим правдива, справжня, щира і добра.
 
 
Дійсно, дана виставка була присвячена жінкам, які героїчно служать в українській армії та дала можливість зануритися у світ відваги та незламності жінок.
доцент кафедри соціальної роботи та реабілітації
Тетяна ГРИГОРЕНКО
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook