2 April 2024, 15:52
Кафедра соціальної роботи та реабілітації гуманітарно-педагогічного факультету Національного ун-ту біоресурсів і природокористування України долучилася до Міжнародної науково-дослідної конференції (Бангкок, Таїланд), організаторами якої є«Research Culture Society» у співорганізаторстві з Chreso University, Zambia; Institut für Dienstleistung, Germany.; The Indian Institute of Management and Commerce(IIMC), Osmania University, India. Професоркафедри,докторпедагогічнихнаук, Дар’я Супрун, яка є членом «Research Culture Society», на запрошення Комітету виступила Ключовим Спікером на пленарному засіданні та представила результати проведеної роботи у доповіді “EDUCATIONAL MANAGEMENT: RATIONAL DECISION-MAKING”.
ISRC-2024 є платформою для об’єднання досвідчених академіків, вчених, дослідників, науковців і студентів задля обміну знаннями, досвідом і результатами досліджень щодо аспектів прогресу в суспільних науках, сільському господарстві, інженерії, технології, управлінні бізнесом, торгівлі, та освіті. Це певний форум, що послуговується платформою для обговорення практичних проблем і рішень, прийнятих у відповідних сферах враховуючи всесвітній досвід.
Основна мета конференції – забезпечити взаємодію для академічних кіл і галузей промисловості та науки, щоб сприяти прогресу, що базується на результатах, та сприятиме виведенню учасників і делегатів на наступний рівень професійного здійснення.
Мета Міжнародної конференції беззаперечно була досягнута: відбувся обмін ідеями, провадилося обговорення проблем і поглядів на розвиток теорії та практики, а також імплементувалося створення простору для презентації поточних результатів досліджень і наукової роботи в зазначених галузях. Такі конференції надають дослідникам, академікам і студентам цінну можливість обміну досвідом.
Цього року Конференція працювала цілодобово в різних часових поясах. Після презентації дослідників з Європи, Латинської Америки та США науковці продовжили плідне обговорення досліджень в Азії. Завдяки цілодобовій концепції була надана можливість залучити якомога більше учасників у зручний для них час.
Над сучасними стартапами, проектними ідеями та поглядами вразила наукова та бізнес спільнота долучена до події. Завдячуючи професійній організації провідні фахівці висвітлили досвід з актуальних питань та отримали новітні робочі інструменти провадження кращих світових практик в ракурсі соціальних інновацій у соціальних вимірах освітніх процесів. Таким чином, ми отримали можливість впровадити та примножити інноваційний досвід світового зразка, який має здійснюватися в раціональному поєднанні з інноваційним досвідом українських науковців, що ефективно долають надскладні виклики сучасного суспільства.
Тож, Розширюємсо межі міжнародної інтеграції!
асистент кафедри соціальної роботи та реабілітації,
Вікторія БУДЕГАЙ