Візит Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні пана Джона Ф. Теффта з нагоди святкування Дня Землі у НУБіП України

23 квітня 2013 року
21-22 квітня 2013 р. відбувся візит до НУБіП України делегації високопоставлених представників Лісової служби США, яку очолював її 15-й голова Дейл Бозворс (2001-2007 рр.). Також до складу делегації входили директор програми Росії, Європи та Ближнього Сходу Валдіс Мезаніс, технічні спеціалісти Белла Гордон та Шіла Слемп. Візит відбувся в рамках багаторічної співпраці ННІ лісового і садово-паркового господарства з Лісовою службою США в галузі охорони лісів від пожеж та переходу на засади сталого ведення лісового господарства в Україні.
 У рамках візиту відбулася символічна посадка дерев у сквері університету. До цієї акції, що мала на меті привернути увагу українського суспільства до необхідності збереження природних ресурсів та охорони довкілля приєднався посол США в Україні пан Джон Френсіс Теффті і представники посольства - аташе з питань сільського господарства пан Рендал Хагер та його помічник пані Міша Марторана, представник відділу преси, освіти та культури.
 Під час зустрічі пана посла з ректором НУБіП України академіком Д.О. Мельничуком були обговорені питання розширення співпраці нашого університету з освітніми та науковими установами США, зокрема посол висловив підтримку планам створення в НУБіП України двох сучасних українсько-наукових Навчально-науково-інноваційних центрів у співпраці з провідними університетами США. Треба зазначити, що дана ініціатива нещодавно була також підтримана прем'єр-міністром України М.Я. Азаровим, про що було видане відповідне розпорядження. В той же день делегація і представники посольства США та ННІ лісового і садово-паркового господарства взяли участь у посадці лісових культур у державному підприємстві «Вище-Дубечанське лісове господарство».

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook