Бізнес-планування та розробка інвестиційних проектів – теми бакалаврських робіт випускників кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту
Бізнес-планування та розробка інвестиційних проектів – теми бакалаврських робіт випускників кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту
11 червня 2020 року
10-11 червня 2020 року на кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту відбувся онлайн захист бакалаврських робіт випускниками факультету аграрного менеджменту спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» денної форми навчання.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/1_11.png)
Із вступним словом до присутніх звернувся декан факультету аграрного менеджменту, кандидат економічних наук, доцент Анатолій Дмитрович Остапчук, який ознайомив всіх з Наказом ректора Станіслава Миколайовича Ніколаєнка про склад екзаменаційної комісії та побажав бакалаврам успішного захисту випускних робіт.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/3_3.png)
До складу екзаменаційної комісії увійшли: Буряк Р.І. – завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, д.е.н., професор (голова комісії); Власенко Т.О. – доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, к.е.н.; Дєліні М.М. – доцент кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, д.е.н.; Дергач А.В. – старший викладач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, к.держ. упр.; Миколаєнко М.А. – старший лаборант кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту (секретар комісії).
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/2_6.png)
Із словами підтримки і впевненості в успіху кожного до студентів звернулась завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Лідія Василівна Шинкарук, яка наголосила на важливості та необхідності отримання знань, не дивлячись на досить складні сучасні реалії через світову пандемію.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/4_4.png)
Голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, доктор економічних наук, професор Руслан Іванович Буряк також приєднався до вітальних слів та розпочав роботу комісії.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/5_1.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/6_2.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/7_1.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/8_1.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/9_0.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/11_1.png)
Представлені бакалаврські роботи відрізнялись своєю актуальністю та ґрунтовністю досліджень. Спектр обраних тем був достатньо широким: від розробки окремих бізнес-проектів, шляхів оптимізації інвестиційної політики підприємств та формування і розвитку команди інвестиційного проекту до досліджень впливу іноземних інвестицій на розвиток агропродовольчого сектору України.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/12_1.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/13_0.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/17.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/14_0.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/15.png)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/16.png)
Всіх, без виключення, членів екзаменаційної комісії, а також наукових керівників робіт та присутніх викладачів приємно вразив високий ступінь підготовки бакалаврських робіт. Кожна робота відрізнялась неординарністю та інноваційністю.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u317/19.png)
Наші дорогі бакалаври! Ми пишаємось кожним із вас! Сьогодні, як ніколи, ви згуртувались і показали досить високий рівень знань. І це означає, що роки навчання у НУБіП України за спеціалізацією «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» не пройшли даром. Ви стали справжніми фахівцями.
Та для відточення ваших навичок запрошуємо продовжити навчання у магістратурі з «Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами» на кафедрі виробничого та інвестиційного менеджменту, де ви отримаєте повні структурні знання в управлінні проектами!
Інвестуйте в свою освіту сьогодні, щоб завтра мати успішне та забезпечене майбутнє!
Анна Дергач,
ст.викладач кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту