Комплексні практичні заняття – обов’язкова практична складова частина підготовки майбутніх офіцерів

23 січня 2019 року
     21 січня 2019 року на кафедрі військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України розпочалися комплексні практичні заняття з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки організовуються і проводяться після опанування тими, хто навчається теоретичної складової первинної військово-професійної підготовки.

     Зміст комплексних практичних занять складає тактична, розвідувальна, інженерна, психологічна підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку, радіаційний, хімічний, біологічний захист, військово-медична, вогнева, стройова підготовка, статути Збройних Сил України та їх практичне застосування.

     Комплексні практичні заняття спрямовуються на вивчення громадянами досвіду бойових дій підрозділів та військових частин Збройних Сил України набутого під час виконання бойових завдань в зоні проведення операції об’єднаних сил, із метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням.

     Особлива увага під час проведення комплексних практичних занять звертається на психологічну підготовку тих, хто навчається, з метою формування у них психологічної стійкості та психологічної готовності до бою. Для цього в практику навчання вносяться елементи небезпеки та ризику з урахуванням ретельно продуманих заходів безпеки.

     На завершальному етапі проведення комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки ті, хто навчається оцінюються за результатами комплексного контрольного заняття.

 

А. О. Есаулов

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook