Навчально-методична рада університету розглянула проект Умов прийому на навчання до ВНЗ в 2016 році

28 вересня 2015 року

     28 вересня відбулося чергове засідання навчально-методичної ради університету, участь у якому взяв і перший проректор Ігор Ібатуллін.

     На порядок денний було винесено дуже багато питань, але почали з актуального – проект Умов прийому на навчання до ВНЗ України в 2016 році та внесення пропозицій до них. Відповідальний секретар приймальної комісії Ігор Ільчук у своїй доповіді зупинився на змінах у правилах прийому, які відбудуться у наступному році. Мова йшла про можливість збільшення місць державного замовлення у розмірі не більше 25% від існуючого, про особливості вступу на курси за скороченим терміном навчання для випускників коледжів та технікумів, зміни у прийомі документів до аспірантури, докторантури та багато іншого.

 

     Підсумовуючи дискусію, яка розгорнулася навколо проекту документу, перший проректор Ігор Ібатуллін запропонував розглянути Умови на ректораті та Вченій раді, а декани та директори до цих засідань мають підготувати свої пропозиції та рекомендації.

 

    Наступним питанням заслухали звернення доктора технічних наук, професора Віталія Лисенка про потребу ринку праці аграрного сектору економіки України у фахівцях спеціальності «Системний аналіз». Після обговорення навчально-методичною радою прийнято рішення підтримати пропозицію щодо підготовки фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальності «Системний аналіз».
     На порядку денному розглядався ряд питань щодо акредитаційних справ у базовому закладі та відокремлених підрозділах. Так у базовому закладі університету розглянули акредитаційні справи з підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальностей - «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг» (доповіла декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова); «Промислове і цивільне будівництво» (доповідав декан факультету конструювання та дизайну Зиновій Ружило); «Управління інноваційною діяльністю» (доповіла директор ННІ післядипломної освіти Марія Кулаєць).

    

     Регіональні навчальні підрозділи представили свої акредитаційні справи. Завідувачі відділень представили акредитаційні справи Боярський коледж екології і природних ресурсів підготовки фахівців ОКР «Молодший спеціаліст» за спеціальностями «Маркетингова діяльність», «Лісове господарство».
Після обговорення навчально-методична рада ухвалила представлені акредитаційні справи та винесла рішення про порушення клопотання перед вченою радою щодо їх затвердження.
     Навчально-методична рада розглянула та схвалила «Положення про видання та реалізацію підручників і навчальних посібників у Національному університеті біоресурсів і природокористування України» (проект представляла начальник навчально-методичного відділу Лариса Кліх) та «Положення про організацію освітнього процесу за заочною (дистанційною) формою навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України», яке презентувала начальник відділу заочного навчання Людмила Макодзей.
     Також Лариса Кліх звернулася до членів ради з проханням затвердити подані директорами ННІ та деканами факультетів пропозиції щодо надання до МОН України кандидатур до складу науково-методичних комісій (підкомісій) від НУБіП України.

     На завершення навчально-методична рада розглянула клопотання щодо надання рекомендації вченої ради університету до друку навчальній літератури.

Дмитро Касаткін,
секретар навчально-методичної ради

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook