Кафедра автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка

Досвід навчання за кордоном

     Отримання двох дипломів за один період навчання, удосконалення німецької мови,
розширення світоглядних думок та ідей, знайомство з іноземною культурою «зсередини» - такі та інші перспективи відкрилися перед колишньою студенткою-учасницею міжнародного проекту обміну студентів Національного університету «Львівська політехніка» з університетом Гіссен-Фрідберг (FH Fridberg-Giessen) у Німеччині, а нині ассистентом кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка Національного університету біоресурсів та природокористування України Іриною Іванівною Веклинець. Ось такий був перший досвід для кафедри автоматики і робототехнічних систем ім. академіка І.І.Мартиненка щодо отримання студентами України подвійних дипломів за участю іноземних університетів.
     Протягом останніх років активно розвивається співпраця кафедри у складі ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження з Варшавським університетом наук про життя (SGGW, Польща), Національним університетом харчових технологій (НУХТ, м. Київ) та провідним виробником продукції рослинництва у спорудах закритого грунту ПАТ "Комбінат "Тепличний" (Київська обл., Броварський р-н). Поєднання зусиль зазначених структур пояснюється потребою покращення: надання якості освітніх послуг, проведення науково-дослідних робіт, створення сучасних баз практичного навчання. Усе це дозволило розробити та утвердити міжнародну магістерську програму подвійних дипломів (НУБІП та SGGU) «Енергетика і автоматика біосистем». На сьогодні учасниками цієї програми є 2 студенти ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, а результатом наукової діяльності – спільна монографія «Інноваційні енергозберігаючі технології в управлінні біотехнологічними об’єктами» («Innovative energy-saving technologies in biotechnological objects control»).
Участь у міжнародній програмі суттєво спростила процедуру стажування в університеті-партнері. Так співробітники кафедри автоматики і робото технічних систем ім. академіка І.І.Мртиненка доцент Решетюк В.М. ст. викл. Комарчук Д.С. і ст. викл. Щербатюк В.Л. пройшли стажування у Варшавському університеті наук про життя за програмою Erasmus Mundus Action II ALRAKIS II.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook