- Головна
- ВСТУПНИКУ
- Вступнику в бакалаврат
- Вступнику в магістратуру
- Освітня діяльність
- Навчальні лабораторії
- Навчально-методичні матеріали
- Навчальні та виробничі практики
- Підвищення кваліфікації педагогічних працівників коледжів і технікумів
- Наука та інновації
- Наукові напрями
- Проблемна науково-дослідна лабораторія «Інтелектуальні управляючі системи в АПК»
- Монографії
- Проєктна діяльність
- Інноваційна діяльність
- Аспірантура
- Наука та іновації для бізнесу
- Міжнародна діяльність
Міжнародна діяльність
Маючи тісні історичні зв’язки й дедалі ближчі відносини між ЄС та Україною, а також бажання посилити й розширити ці відносини в амбітний та інновативний спосіб, намагання гармонізувати принципи викладання в університетах ЄС та України і популяризувати послуги управлінського консультування, науково-педагогічні працівники НУБіП України намагаються перевести це в практичну площину.
Так, 24 березня 2017 року між Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Нідерландською компанією «Diamond FMS B.V.» і ПАТ «Комбінат «Тепличний» була досягнута домовленість про співпрацю, за участю президента Асоціації «Теплиці України» Чернишенка Є.В., доцента кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка Решетюка В.М. та власника компанії «Diamond FMS B.V.» Нарда Елсмана (Nard Elsman).
Проект передбачає поглиблення професійних компетентностей викладачів та студентів, шляхом вивчення та прикладного використання спеціалізованого програмного забезпечення для стратегічного прогнозування та фінансового менеджменту, шляхом включення в навчальний процес теоретичних та практичних занять, які проводяться з використанням програм Diamond FMS.
Проект передбачає підготовку студентів та викладачів з квітня по травень 2017 року та проходження практики на підприємстві ПАТ «Комбінат «Тепличний» з вересня по грудень 2017 року з метою дослідження та оптимізації процесів засобами програмних забезпечень Diamond FMS. Участь у проекті братимуть студенти ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, факультетів інформаційних технологій і захисту рослин, біотехнологій та екології.
Координатором/керівником проекту від Університету став доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І.Мартиненка - Решетюк Володимир Михайлович, а від Diamond FMS B.V. – Офіційний Партнер Diamond FMS в Україні Анастасія Ружина.
Програми для стратегічного прогнозування та фінансового менеджменту будуть в наступному використовуватися при викладанні предметів «Комп’ютерно-моделюючі системи керування в АПК», «Автоматизований облік енергетичних і матеріальних ресурсів», «Основи системного аналізу», «Автоматизоване управління біотехнологічним виробництвом», «Програмно-апаратне забезпечення систем керування в енергетиці», «Інтелектуальні системи».
Учасники проекту отримають офіційний сертифікат та матимуть право використовувати Diamond FMS в освітніх програмах Університету та поза нею, проводити майстер-класи в рамках проекту Diamond FMS Academy та приймати участь в комерційних проектах Diamond FMS B.V.
Протягом останніх років активно розвивається співпраця кафедри у складі ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження з Варшавським університетом наук про життя (SGGW, Польща), Національним університетом харчових технологій (НУХТ, м. Київ) та провідним виробником продукції рослинництва у спорудах закритого грунту ПАТ "Комбінат "Тепличний" (Київська обл., Броварський р-н). Поєднання зусиль зазначених структур пояснюється потребою покращення: надання якості освітніх послуг, проведення науково-дослідних робіт, створення сучасних баз практичного навчання. Усе це дозволило розробити та утвердити міжнародну магістерську програму подвійних дипломів (НУБІП та SGGU) «Енергетика і автоматика біосистем». На сьогодні учасниками цієї програми є 2 студенти ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, а результатом наукової діяльності – спільна монографія «Інноваційні енергозберігаючі технології в управлінні біотехнологічними об’єктами» («Innovative energy-saving technologies in biotechnological objects control»).
Участь у міжнародній програмі суттєво спростила процедуру стажування в університеті-партнері. Так співробітники кафедри автоматики і робото технічних систем ім. академіка І.І.Мртиненка доцент Решетюк В.М. ст. викл. Комарчук Д.С. і ст. викл. Щербатюк В.Л. пройшли стажування у Варшавському університеті наук про життя за програмою Erasmus Mundus Action II ALRAKIS II.