Аспіранти


Інна Якименко

Тел.:

Електронна пошта: [email protected]

У 2017 році зарахована до аспірантури очної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України на спеціальністю 151 – «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології».  

 

 

аспірант кафедри автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка
Поліщук Дмитро Вадимович

Тел.: 0636311132

Електронна пошта: [email protected]

    У 2018 році зарахований до аспірантури очної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю 151 - «Автоматизація та комп‘ютерно - інтегровані технології»
    Аспірант кафедри Автоматики та роботехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка.
  Тема дисертаційного дослідження - «Автоматизоване керування інформаційними потоками тепличного комплексу на основі сценарно-сенергетисних алгоритмів»

 

аспірант
Давиденко Тарас Сергійович

Тел.: 0938812104

Електронна пошта: [email protected]

У 2019 році зарахований до аспірантури заочної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю 151 – «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
Тема дисертації – «Автоматизоване керування технологічними процесами підготовки та інтенсивного зброджування біомаси в біогазових установках».

Scopus
Google scholar

 

аспірант
Кальян Дмитро Олександрович

 Закінчив «Київський Політехнічний Інститут», факультет ННК «Інститут прикладного системного аналізу». У 2015 році зарахований до аспірантури очної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України. Наукова спеціальність «Автоматизація процесів керування».
Тема дисертаційного дослідження - “Автоматизована підсистема контролю показників якості пристроїв синхронізації цифрових сигналів гнучких інтегрованих систем”.


Опубліковано 40 наукових праць, з них 4 монографії, 5 статей у наукових виданнях, патент на винахід та деклараційний патент на корисну модель.

ORCID 0000-0003-2016-2253

SCOPUS
 

 

аспірант
Дубович-Костецький Володимир Георгійович

Тел.:

Електронна пошта: [email protected]

Закінчив у 2018 році Національний університет біоресурсів і природокористування України і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». У 2019 році зарахований до аспірантури очної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України. Наукова спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
Тема дисертаційного дослідження – «Автоматизована система цифрової обробки вимірів часових інтервалів для контролю показників якості синхросигналів».
 

 

 

аспірант
Марцифей Артем Іванович

Тел.:

Електронна пошта: [email protected]

 У 2017 році зарахований до аспірантури очної форми навчання Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю 151 – «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології».
Тема дисертаційного дослідження - «Автоматизована система дистанційного моніторингу стану рослинних насаджень»

SCOPUS

 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook