Ознайомчо-агрономічна практика з рослинництва на виробництві

21 вересня 2023 року
  Практична підготовка фахівці у сфері агрономії є невід’ємною складовою частиною навчального процесу. Під час практичного навчання студенти набувають практичних навиків та закріплюють теоретичні знання отримані під час лекційного та лабораторного курсу.

  20 вересня 2023 року за ініціативою деканату агробіологічного факультету та навчального відділу нашого університету, кафедрою рослинництва були проведені виїзні практичні заняття зі студентами 1 курсу спеціальності «Агрономія» у ВП НУБіП України «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В. Музиченка».
  Директор господарства Микола Журавель ознайомив студентів з виробничою базою НДГ (машинно-тракторний парк, тік, та ін.), напрямами спеціалізації, особливостями технологічних процесів на виробництві та показниками економічної ефективності галузі рослинництва.

  На території машинно-тракторного парку головні спеціалісти господарства ознайомили студентів з ґрунтообробною технікою, посівними комплексами, зернозбиральними комбайнами та різними типами жниварок для збирання сільськогосподарських культур, а також з цікавістю студенти споглядали на техніку, яка зайнята в обслуговування тваринницької ферми.

  Головний агроном господарства Сергій Запольський розповів студентам про структуру посівних площ, систему захисту с/г культур від шкодочиних об’єктів, показники урожайності с/г культур у виробничому сезоні 2023 р., особливості післязбиральної доробки отриманого збіжжя в господарстві.

 

 

  Майбутні агрономи разом з викладачем кафедри рослинництва Олександром Шутим в польових умовах визначили видове різноманіття сільськогосподарських культур які вирощуються на полях навчально-дослідного господарства, провели оцінку демонстраційного поля гібридів соняшнику компанії «Піонер», визначили густоти стояння просапних культур (соняшнику, кукурудзи) відповідно до загальноприйнятої методики. Провели визначення біологічної урожайності посівів соняшнику та кукурудзи.

   Студенти отримали масу позитивних вражень та набули практичного досвіду.

 

Олександр. Шутий, Олег Бачинський,
доценти кафедри рослинництва

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook