Студенти НУБіП України стали призерами IV Всеукраїнського патріотичного забігу у пам’ять про загиблих воїнів

30 серпня 2021, 23:24
м. Київ
     28 серпня у центрі столиці відбувся IV Всеукраїнський патріотичний забіг у пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Забіг проходив з 09:45 до 14:00 за маршрутом: вулиця Хрещатик (від Алеї Героїв Небесної Сотні) - Велика Васильківська - Павла Скоропадського - Басейна - Еспланадна - територія НСК «Олімпійський» - вулиця Саксаганського - Шота Руставелі - Басейна - Павла Скоропадського - Велика Васильківська - вулиця Хрещатик. Ініціатором проведення забігу виступила ГО «Славетні епохи України».

    За інформацією організаторів, метою забігу є вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО/ООС, висловлення подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни.

    Усі охочі мали можливість приєднатися і пробігти 2, 5 або 10 км за будь-кого з українських воїнів, які загинули, захищаючи незалежність держави.

    Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» започаткував у 2018 році Олег Дурмасенко – батько загиблого Героя під час збройного конфлікту на сході. Перший щорічний забіг відбувся 25 серпня 2018 року в Києві. Він зібрав понад 300 учасників, серед яких були учасники бойових дій, родичі, близькі та побратими загиблих воїнів, представники посольств Великої Британії, військовий аташе посольства США. Спеціально запрошеним гостем забігу був засновник американської організації «Шануй та пам’ятай» і організатор всеамериканського забігу за загиблих воїнів Джордж Лутц.

    Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» проводиться за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. До Організаційного комітету забігу входять представники ГО «Славетні епохи України», КУ «Київський міський Палац ветеранів», КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам АТО», ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», ГО «Об’єднані війною. 90 батальйон», ГО «Українська асоціація інвалідів АТО», Київська спілка ветеранів АТО Подільського району, Департамент молоді та спорту КМДА.

    Від нашого університету у забігу взяли участь 32 студенти - представники збірної НУБіП України з легкої атлетики і спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» під керівництвом старшого викладача кафедри Дубовік Ріми Гасимівної.

    2- місце на дистанції 10 км виборола Софія Гармаш ( ф-т захисту рослин екології і біотехнологій) і 3-тє місце на дистанції 2 км посів Максим Бондарєв ( спеціальність «Фізична культура і спорт»).

Микола Костенко,
завідувач кафедри фізичного виховання

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook