Працівники сільського господарства Київської області відзначили своє професійне свято!

14 листопада 2012 року
Київщина вшановувала кращих працівників аграрної галузі, які з цієї нагоди зібралися в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України. І було за що вшановувати! Київська область, яка в Україні залишається лідером з виробництва аграрної продукції: тільки зернових цього року зібрала 3 мільйони 100 тисяч тонн.
Від імені керівництва держави хліборобів вітали голова Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюк, голова Київської обласної ради О.С. Качний і начальник головного управління агропромислового розвитку КОДА О.О. Шевченко. З теплим словом до хлібодарів Київщини звернулися радник Президента України В.А. Слаута, заступник Київського міського голови А.К. Голубченко. Шість Героїв України, серед них і ректор університету академік Д.О. Мельничук, теж піднялися на сцену, аби долучитися до цих вітань працівникам села.
Керівники Київської області також мали нагоду ознайомитися з досягненнями хліборобів та науковими розробками НУБіП України.
Важливо відмітити, що вчені НУБіП Україні академік Цвіліховський М.І., професор Грищенко В.А., д.б.н. Калачнюк Л.Г., д.вет.н. Любецька Т.В. (по смертно), які є учнями академіка  Д.О. Мельничука),  у 2012 році визначені лауреатами Державної премії України в галузі науки і техніки.
За підтримки головного управління агропромислового розвитку були представлені також експозиції молочної продукції та короваїв працівників київської області.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook