З Харкова повернулися з кубком переможців!

27 травня 2019 року

Чудова перемога науково-педагогічних та педагогічних працівників НУБіП України на Всеукраїнській спартакіаді «Здоров’я» 

У Харківській державній зооветеринарній академії, наприкінці травня, проходили змагання Всеукраїнської спартакіади з футболу, шахів та бадмінтону.

Свої вміння володіння ракеткою у змаганнях з бадмінтону демонстрували Ігор Антіпов – доцент кафедри молекулярної біології, мікробіології та біобезпеки та Людмила Тітова – доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка, виборовши беззаперечну перемогу у сильних суперників.

У шахових протистояннях першість здобув доцент кафедри овочівництва і закритого ґрунту Юрій Слепцов.

Футбольну честь НУБіП України захищали: Валерій Прохніч – старший викладач кафедри фізичного виховання, Віталій Шмаргун – завідувач кафедри психології, Віктор Артиш – доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД, Олексій Бешун – доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем, Юрій Андрусик – доцент кафедри садівництва ім. проф. Симиренка, Андрій Спірочкін – доцент кафедри технологій та дизайну, Володимир Шапошник – старший науковий співробітник НДВ мікробіологічних досліджень УЛЯБР АПЦ.

Команда НУБіП з міні-футболу, до складу якої входив доцент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка Юрій Андрусик, повернулася з Харкова у стіни рідного університету зі званням абсолютного чемпіона футбольного турніру.

Отже, представники НУБіП знову продемонстрували науково-педагогічним та педагогічним працівникам аграрних ЗВО всієї України свою спортивну і професійну майстерність та непереможність.

Вітаємо наших чемпіонів, та бажаємо подальших перемог!

За матеріалами Анни Хижняк,
начальника відділу виховної роботи та студентських справ

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook