24.04.2012 року на засіданні ректорату урочисто вручено нагороди

24 квітня 2012 року
За забезпечення участі студентів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Плодоовочівництво і виноградарство» Подяку отримав ректор академік Д.О. Мельничук.
Сертифікат учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії для вищих навчальних закладів аграрного і економічного спрямування отримала Анастасія Коваленко.
Грамотою за 1-ше місце в командному заліку ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії для вищих навчальних закладів аграрного і економічного спрямування нагороджено студенток НУБіП України Анастасію Дудко (яка відзначена ще й дипломом І ступеня) та Анастасію Коваленко (на рахунку якої ще й зайняте 4-те місце).
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено переможця ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій» ОКР «магістр»студентку магістратури факультету аграрного менеджменту Юлію Кушнір.
Диплом ІІІ ступеня як переможець ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка» отримала студентка НУБіП України Вікторія Ліпніцька. Її також нагороджено грамотою за практичний внесок у вирішення проблеми організації дозвілля дітей та молоді нагороджено.
Подяку за якісне керівництво проектом та формування наукового потенціалу сучасної молоді у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка» отримали доценти кафедри соціальної педагогіки І.В. Сопівник та Л.А. Сатановська.
Дипломом І ступеня за перемогу у ХVміжнародній науково-практичній конференції «Україна: історія, культура, пам’ять» нагороджено студентку 1-го курсу факультету аграрного менеджменту Катерину Чимош, ІІ ступеня - студента 4-го курсу економічного факультету Андрія Селезньова, ІІІ - студентку 1-го курсу факультету аграрного менеджменту Ольгу Петрик.
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook