Анастасія Вєдєнєєва з Білої Церкви обирає спеціальність "Прикладна економіка"

10 лютого 2019 року

  • Представтеся та розкажіть про себе.

Мене звати Вєдєнєєва Дарина. Закінчую КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», спеціальність «Вчитель початкових класів, вчитель основ інформатики в початкових класах».

  • Чому обрали саме цю спеціальність і саме НУБіП України?

Після закінчення КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічного коледжу» отримаю ОС «Бакалавр» зі спеціальності «Вчитель початкових класів, вчитель основ інформатики в початкових класах». Маю бажання переїхати до Києва, так як у столиці більше можливостей у пошуку достойної роботи. Для того, щоб бути конкурентною на ринку праці, хочу опанувати ще одну спеціальність. Обрала спеціальність «Прикладна економіка», так як мені здається, що вона сучасна, затребувана і перспективна.
Маючи дві спеціальності, я сподіваюсь мати переваги у пошуку високооплачуваної посади, знайти цікаву та перспективу роботу. Навчання на економічному факультеті надасть усі необхідні козирі: знання національної економіки, глобальної економіки, аграрної політики.
Тому обрала НУБіП, економічний факультет.

  • Звідки дізнався про факультет?

Я самостійно шукала інформацію в інтернеті, окрім того, у січні до нас приїзджала викладач із кафедри глобальної економіки, розповідала про університет і запрошувала навчатися в НУБіП.
Сьогодні в країні відбуваються великі зміни, проводяться глобальні реформи. Чесно кажучи, я би хотіла бути частиною цих змін, а для цього потрібно мати якісні знання і високу кваліфікацію, бути конкурентоспроможним на ринку праці. Це мій свідомий крок у майбутнє.

  • Чи маєш вже якісь плани після закінчення навчання?

На разі я лише розумію приблизно чого хочу, і не маю чіткого і конкретного визначення, що робитиму далі. Проте усвідомлюю необхідність досвіду і точно знаю, що перед тим як почати серйозно працювати в аграрному секторі, маю вчитися і набиратися практичних навичок скрізь, де тільки матиму можливість.

  • Які маєш уподобання, окрім навчання? Можливо досягнення в спорті, мистецтві?

Так. Я маю деякі вподобання, які постійно супроводжують мене і офарбовують моє життя більш насиченими кольорами. Моє хобі – це вивчення іноземних мов, люблю музику.

 

Розмовляла: к.е.н., доц.
кафедри глобальної економіки
Наконечна К.В
.
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook