Спеціальний відділ

     Спеціальний відділ Національного університету біоресурсів і природокористування України створено шляхом об’єднання режимно-секретного та військово-мобілізаційного відділів на підставі рішення Вченої ради НУБіП України в 2013 р.

     Спеціальний відділ є самостійним структурним підрозділом і підпорядковується безпосередньо ректору НУБіП України.

     Діяльність спеціального відділу спрямована на виконання розпоряджень ректора щодо мобілізаційної роботи, військового обліку співробітників та студентів, інших питань, пов’язаних із виконанням вимог законів України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про військовий обов’язок та військову службу». Також спеціальний відділ Національного університету біоресурсів і природокористування України опікується забезпеченням зберігання державної таємниці і режиму секретності робіт, які проводяться в університеті, відповідно до вимог чинного законодавства.

     Відділ комплектується перевіреними та кваліфікованими фахівцями. З 2001 р. до 2012 р. відділ очолював Г. Я. Майданюк, з 2012-2019 рр. відділ очолював В. В. Бевз. З липня 2019 р. виконувачем обов’язків начальника спеціального відділу призначена Олена Шебекіна.

Колектив спеціального відділу на чолі з В. В. Бевзом (2018 р.)

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook